• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Elvarianský karneval

Fjorgyn

Znalec fóra
Moje zhodnocení události: Návrat do prehistorie, kdy byl event nastaven tak, že "hlavní odměna", respektive její rozšíření na maximální level, nebylo dosažitelné, bez značné náhody (to, že budou třeba artefakty v DS, není omluva) a to v podobě extra bonbonů z truhel. Je škoda, že ani pro průměrnou rozvinutelnou budovu nemůžeme získat artefakty hned v události, abychom v DS mohli hrát o nějaké zajímavější odměny.

Úkolová řada, byla na druhou stranu celkem nenásilná a střídání úkolů bylo ucházející a to beru jako pozitivní v této události.

Nové budovy (alegorické vozy) jsou graficky hezké a určitě si každý mohl najít co se mu nejvíce hodilo, ale mají charakter zaplácnutí nějakého drobného nedostatku během vývoje, protože na konci hry už jsou prakticky nepoužitelné, kromě estetického vzhledu. Věčná škoda, že nebylo možno získat set z minulé události -_-.

Denní odměna 4x8hod vs 1x8hod urychlovače, s tím, že poslední 1x8 variantu upravili nakonec na 4x8, aby to nebylo tak trapné. No trošku mi to připadá, že levá ruka neví co dělá pravá, Sám jsem dyslektik, takže bych to i chápal, že došlo k přehlédnutí, ale tak přeci to není team o jediném člověku, ne? Protože nerozumím, proč se toto v události objevilo.

Změna některých "standardních" odměn v truhlách...tich, kterých jsem si všiml, tak došlo vždy jen k ponížení odměny, škoda, že :D. Opravte mě, ale mám pocit, že nejdražší bedna měla zvýšenou odměnu z 5 na 6 vlajek, což je fajn, ale i tak to nepomohlo :D.

Jelikož Ti akčnější z nás, kteří nám přepočítali již před událostí, že nepůjde získat 9 artefaktů bez značné dávky štěstí, nám ušetřili zbytečné zklamání, takže můj výsledný průchod událostí, bylo jen doufání, že se mi podaří získat nové a chybějící budovy do sbírky. Některé budovy se urputně bránili i přes 1000 bonbonů, ale nakonec jsem si odnesl všechny, které jsem chtěl. Moje sběratelská dušička je tedy spokojená.

Jako kdyby takováto to událost byla celoroční, jako náhrada, ze nekonečnou řadu úkolů, které nemají inkrementaci odměn pro města ve vyšším stádiu vývoje, pak by to byla super alternativa. Jinak je toto již vyčpělá snaha o událost.

Každopádně děkuji za snahu, ale raději bych preferoval událost s velkým U, než tyto hybridy několikrát do roka :)
 
Naposledy upraveno:
Nahoru