• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Opraveno Elfí šermíř/ka?

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2070
  • Vytvořeno

Je podle vás elfí šermíř

  • muž

    Hlasy: 0 0,0%
  • žena

    Hlasy: 15 100,0%

  • Celkový počet hlasujících
    15

DeletedUser2070

Guest
Dobrý den,
nevím jestli se jedná o chybu v překladu, ale čím déle hraji Elvenar, tím více mi vrtá v hlavě, proč je elfský šermíř popisován mužským rodem, když se podle obrázku jednoznačně jedná o ženu. Leda že by elfí muži měli také ňadra, což se mi však vylučuje u obrázku elfího lučištníka.
 

GorGlin

Veterán
Je pravda, že má šermíř "ženská" prsa a ve srovnání s lučištníkem, která je nemá vypadá celkově suptylněji.
Štíhlejší, křehčí.
Podle jména jednotky, máme jen tři ženy, čarodějnici, dryádu a květinovou kouzelnici.
Ale podle obrázků je Evlenar gendrově vyvážený a bojiště jsou ženských mrtvol plná.
Zloděj, nekromant, včelí jezdec, trnový kouzelník to všechno jsou podle obrázku ženy.
A já osobně si myslím, že lovec je taky holka i když to není tak zjevné jako u ostatních.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Moc lidí se tu nevyjádřilo. Pokud máme udělat takový zásah do překladu (klidně i u více jednotek), chce to souhlas většího počtu hráčů. ;)
 

Eragon92

Znalec fóra
Pokud to srovnám slučišníkem tak je šrmíř opravdu spíš žena. Na druhou stranu Elfové byli vždy štíhlé a elegantní bytosti, podle mě je spíš problém ve zbroji šermíře. Má na prsou vzor který vytváří dojem že má prsa... a nebo je opravdu má :D a jde teda spíše o špatný překlad?

Nebo dělali gemetické pokusy a vytvořili hermafrodita? :D A jelikož se nemůžu rozhoudnout zdržuju se hlasování
 

papap

Mistr slova
Tak já je beru jako ženské,ale myslím,že tato hra nestojí na nějakých překladech,jsou mnohem důležitější věci k opravě,kterými by se měli vývojáři zabývat...
 

DeletedUser341

Guest
Jednoznačně ženská :D
Ty zbylé nemohu posoudit - nemám ještě tábor žoldnéřů (nebo jak to tu čtu, spíš tábor žoldnéřek :) )
 

DeletedUser2070

Guest
Prostě holky chcípou na bojišti a chlapi makaj na polích. Aspoň to tak mají zařízené víly, co jsem si ve svém městě všiml :)
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Děkujeme všem hráčům, kteří se zúčastnili ankety! Jelikož její výsledky hovoří naprosto jasně, rozhodli jsme se níže uvedeným jednotkám udělit ženská jména. Změna se objeví v jedné z následujících aktualizací. ;)
  • šermíř
  • mlžný chodec
  • zloděj
  • trnový kouzelník
  • včelí jezdec
 
Nahoru