• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Není chyba Dva "nemotivovatelní" sousedé

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

graywolff

Guest
Každý den chodím se sousedskou výpomocí po všech sousedech. U dvou jsem ale ještě nikdy neuspěl. Jsou to jita a jaja123. Možná mám nekonečnou smůlu a vždycky mě někdo předběhne, nevím. Faktem je, že když kliknu na "ručky", žádná budova není pro motivaci k dispozici. Podle nulového rozvoje měst ty dvě nehrají, ale na mapě jejich města stále jsou. Nebo je nějaký termín, po kterém se města "hibernují"?

PS: Mám objevených nějakých 19 sousedů, hraje jeden. Fakt smůla tohle. Ve společenství se taky spousta lidí fláká, ach jo...
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Díky za otázky, rád je zodpovím! :)

Motivovat lze hlavní sídlo, dělnickou chatrč a kulturní budovy. U obou hráčů probíhá stavba hlavního sídla, přičemž ta bude dokončena, až se daní hráči přihlásí, do té doby ji motivovat nejde. Dělnické chatrče jsou už motivovány, i zde je tedy nutné počkat, až se vlastníci účtů přihlásí a výhody této podpory využijí. A co se týká kulturních budov, tak ty ani v jednom městě nejsou. O chybu tedy určitě nejde.

Co se týká neaktivních sousedů, tak je mi to opravdu líto, každopádně mohu slíbit, že pokud ještě nějakou dobu počkáš, brzy se dočkáš příjemné změny. ;)
 

graywolff

Guest
Díky, tušil jsem, že to bude nějak souviset s tou neaktivitou. Ale radši jsem to ohlásil, kdyby přece jen byl nějaký problém...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru