• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Neaktuální Drtička a nový druh pomoci

DeletedUser1790

Guest
zdravicko, prisla som s 2 napadmi, co by mnozstvo hracov ocenilo
1. drticka run
o co by slo? kazdy z nas ma hromadu run, ktore nepotrebuje... tak preco nie je mozne ich rozdrtit na ulomky, ktore by pomohli pri vzniku novych, ktore su potreba?

2. novy druh susedskej pomoci
o co by slo? tedka mame v pomoci moznosti hlavnu budovu-penizky, zvysit kulturu na urcity cas alebo o 10% skratit najblizsiu vystavbu... moj napad je v tom, ze by sa dalo kliknut aj na vybrane divy, ktore by po pomoci dostali 1 VB a hrac co pomoze dostane klasicku odmenu... penizky, za div suroviny, za skorsiu pomoc kladivka a pripadne truhlicku :)
 

DeletedUser467

Guest
Pěkné nápady :) Za drcení run máš určitě moje plus. Rozdrtit si dle libosti runy na úlomky, ze kterých si pak můžu postavit jednu celou runu do divu, do kterého ji potřebuji, by bylo super :)
 

papap

Mistr slova
Velice zajímavé nápady,ale podle mne je to dost razantní zjednodušení,tudíš to asi neprojde,ale třeba ano...:)
 

Lukula

Velmistr písma
Drtička run... :D Hustej nápad. Stydím se, že mě to taky nenapadlo. Drtil bych celej den... :D
Ale s tou výpomocí do divů moc nesouhlasím. Naprosto by tím odpadla stávající výpomoc a systém odměn v podobě run a VB. A ten mi vcelku vyhovuje...;)
 

DeletedUser1790

Guest
drtil celej den, jo? to kolko mas tych nepotrebnych run? 17k? :D

k tomu systemu odmen za divy-bolo to myslene tak, ze by sa to v tom zozname nepripocitavalo.... napr 10x mozes niekomu dat pomoc na div, ale ked ho otvoris, moze mat napr 10/350, ale zobrazene ze nikdo neprispel... ak chapes ako to myslim

// odstraněna zbytečná citace. Nótt
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Lukula

Velmistr písma
Aha, už to asi chápu správně. Pro zisk runy v odměně by bylo potřeba stále věnovat vlastní VB, ale při motivaci divu připíšu majiteli 1 VB a dostanu za to klasickou odměnu za výpomoc v podobě mincí, případně kladívek za opětovanou motivaci... Tak to potom jo... :) To bych pak nemusel sázet VB do vlastních divů... :)
 
Nahoru