• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Není chyba Dokončit bitvu automaticky nelze vypnout

DeletedUser492

Guest
Zdravím,
"dokončit bitvu automaticky" nelze vypnout, což je velmi nepříjemné, když se jen překliknete.
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
no, když se rozhodneš dokončit bitvu automaticky, tak to počítá s tím, že opravdu chce dokončit bitvu automaticky. Ne nechat pár tahů udělat počítačem a pak dobojovat :D Úklik je nemilý, ale zase není to tlačítko, na které by snad i šlo "ukliknout se". Tak nevím... Víc co mě štve než tohle je tlačítko na přeskakování aktivní jednotky, který zakrývá jedno políčko na mapě.. To už jsem navrhoval tady před pár měsíci a pořád nic.
 

CherryFlower

Guest
Tak mně se teda ukliknout podařilo :) to když jsem po počátečním prohlédnutí bojiště chtěla dát ústup... no ustupovat už pak nebylo s čím :-(
 

DeletedUser492

Guest
Mi se podařilo překliknout, když jsem chtěl zrychlit pohyb jednotek. A co jsem si tak všiml, tak tahle hra má hodně prvků z HoMM, kde ale automatický boj šlo kdykoli přerušit.
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
No, ono to, že má hra stejný tahový systém boje, neznamená, že to bude identické. Heroesy mám nahrané spoustu hodin, většinou trojky, ty byly nejlepší. A musím teda říct, ze kromě boje není žádný prvek stejný :) tenhle styl boje má více her. Prostě takhle je to nastavené a chyba to rozhodně není.
Pokud si myslíš že by se to mělo změnit/vylepšit, zkus napsat návrh do správné sekce fóra :)


Jinak, taky jsem se uklikl a za diamanty omylem dokončil průzkum provincie. Hm, asi by se to "tlačítko" tam nemělo takhle zobrazovat...:rolleyes: :D prostě trochu šikovnosti a opatrnosti při klikání. Nic vám neuteče. Ale o chybu opravdu nejde :)
 

DeletedUser492

Guest
V nastavení se dá zapnout upozornění, když chceš utratit diamanty. Ovšem nakolik je to funkční nevím.
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
V nastavení se dá zapnout upozornění, když chceš utratit diamanty. Ovšem nakolik je to funkční nevím.

jj, to je pravda... A funguje dobře. jen tím chci říct, že to že se člověk překlikne na "nesmyslným" místě je jen chyba a nepozornost hráče. Jasně, jednou se to stane... Podruhé si dám už pozor a je vše dobré :)

Ale to už se míjíme tématu. Prostě toto chyba není :) Tak má tato funkce fungovat
 

DeletedUser34

Guest
no a automaticky boj tiež nefunguje celkom spravne
stava sa my ze dam automaticky boj a miesto okamžiteho ukončenia my pred očami prebieha celi boj až kym niketo nezhinie uplne
tak niekedy to trva aj 8 kôl stalo sa my to naozaj často
som sa tešil ze ked dam automat ze okamžite to skoči vysledok a ono nie :(
 

DeletedUser492

Guest
no a automaticky boj tiež nefunguje celkom spravne
stava sa my ze dam automaticky boj a miesto okamžiteho ukončenia my pred očami prebieha celi boj až kym niketo nezhinie uplne
tak niekedy to trva aj 8 kôl stalo sa my to naozaj často
som sa tešil ze ked dam automat ze okamžite to skoči vysledok a ono nie :(
Když si dáš automatický boj v bitvě, tak nahoře se ti ukáže "podívat se na výsledek" nebo něco v tom smyslu, takže nemusíš shlédnout celou bitvu.
 

DeletedUser34

Guest
no ja o tom viem aj napriek stlaceniiudanej moznosti celi boj prebiehal
moznost pozriet visledok zmizla a boj prebiehal dalej
 

DeletedUser492

Guest
Tak to jsi měl asi nějakou chybu. Teď jsem to zkusil a když jsem klikl na "výsledky boje", tak mi vyskočila tabulka "vítězství" a normálně jsem se vrátil do provincie
 

DeletedUser34

Guest
no a ono my to roby aj na beta servri a aj na sk servery nie vzdy dneska my to spravilo 3x z 5 bjov musel som cakat kym prejde cela bytka komplet je to na nervi :(
 

DeletedUser34

Guest
no ja davam automaticky boj ked uzmam len posledneho supera trebars strelcov a proti nemu davam carodejnice takze visledok je jasny bez strat a vtedy to prejde cele no ale ako netrva to dlho nakolko na 4 az 8 kôl ho sundaju ale trochu to otravuje cumet na nich
 

DeletedUser492

Guest
Tak to zkus nahlásit na podporu a do té doby, než něco vyřeší, ti může pomoct zrychlení bitvy
 

DeletedUser34

Guest
len ako to nahlaasit ked to neroby azdu bytku len niektore prave som dal bojovat 5x stromovi duch proti 5x zeleny srek a 1x pes dal som automatyku a znova celi boj od zaciatku do konca prebie hal aj po stlaceni visledok boja kaslem na to
 
Nahoru