• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Dobrodružství společenství

iDavis

Legenda
Tipol by som, že @Anthalas naráža na to, že z nejakého záhadného dôvodu je tentokrát potrebné klikať pri výbere väčšiny odznakov na tlačidlo 2x (niekedy po prvom vyzdvihnutí aj naďalej svieti na zeleno, aspoň v mojom prípade).
 

Anthalas

Znalec fóra
a vám to vybírání odznaku přijde rychlé ? vybírat více odznaku je o nervy . To že by šlo celý proces zautomatizovat ani mluvit nebudu .
WinterPhoenix nespadl , už nějaký pátek vcelku obstojně chodím po svých .
Edit : Idavis přesně to mám na mysli , tlačítko vyzvednout je malinko poškozené .
 

GorGlin

Veterán
já si pamatuju dobu, když vybrat produkci znamenalo překlikávat mezi úkoly, protože dřív jsi dělal vždy jen jeden ukol
ne jako ted, že můžeš dělat všechny najednou
to byla teprve pakárna
nějaký dojklik mě nemůže rozhodit
 

voyager-1

Velmistr písma
taky jsem chtěl napsat že někteří by asi DS chtěli postaru. Když se musel každý odznak nastavovat ručně a plno věcí propadlo protože šel nastavit jen jeden. Jinak mě vybírat funguje na PC bez problémů
 

voyager-1

Velmistr písma
zkoušels jinej prohlížeč? Mě to fakt reaguje bez problémů. Hra je poměrně náročná, může na to mít vliv zaprasenej systém, int. připojení, málo nebo zahlcující se paměťn apod. Kolikrát se u lidí nestačím divit na jakým systému hrají. To ted myslím všeobecně ne vyloženě na Tebe.
 

Rauni

Herní podpora
Elvenar tým
Tipol by som, že @Anthalas naráža na to, že z nejakého záhadného dôvodu je tentokrát potrebné klikať pri výbere väčšiny odznakov na tlačidlo 2x (niekedy po prvom vyzdvihnutí aj naďalej svieti na zeleno, aspoň v mojom prípade).

Ahoj, opravdu se nám vyskytl ve hře nešvar s vyzvedáváním odznaku, vlastně nešvary dva. První se týká prohlížečové verze a je spíše o nezvyku jeho grafického zobrazení, kdy jakoby odskočí nadvakrát a může se tedy jevit jako sběr, který je pomalejší. Druhý se týká aplikace, kde odznak vyžaduje chybně sběr 2 x, ale odznak se správně připíše již na první sběr, tedy podruhé ho není třeba vyzvedávat.
Za tyto komplikace se omlouváme! Pokusíme se těm nešvarům nějak domluvit, aby nás na příště už nemusely mást.
 
Naposledy upraveno:

klapa

Mistr slova
tak jsem si očarovala manufaktury na mramor a nezapočítává se mi sběr do odznaku na náramek, dělá vám to taky tak někomu?
 

OldMaGorr

Mistr slova
Ahoj,které odznaky jsou teď v jámě?
Je potřeba v každém kole postupně 5 kusů od všech, tedy včetně těch nejúzkoprofilovějších "zbytků" a náramků za T1 zboží. A pokaždé pět soch samozřejmě tady.

@klapa - celou dobu DS jedu výrobu pro náramky pořád v očarovaných manufakturách a mám jich tak naopak víc. A je mramor tvoje bonusové základní zboží?
 

klapa

Mistr slova
@OldMaGorr ...je bonusové na Arendyllu, ale to přece nemusí být bonusové...na W mně to bere i nebonusové zboží, když sbírám např sochy z malých manu...dělá mně to jen u očarovaných bonusových manu na A a teď jsem to zkoušela očarovat na W a v pohodě, tak nevím kde je problém :eek::eek:

@OldMaGorr ...je bonusové na Arendyllu, ale to přece nemusí být bonusové...na W mně to bere i nebonusové zboží, když sbírám např sochy z malých manu...dělá mně to jen u očarovaných bonusových manu na A a teď jsem to zkoušela očarovat na W a v pohodě, tak nevím kde je problém :eek::eek:
jen pro info, problém vyřešen, měla jsem ten odznak zaseknutý a pomohla až podpora :)
 

12alfa

Pokročilý žák
Připadá mi docela škoda, že se nedá vrátit do nižších levelů, a házet do bodů místo té příšerné díry... :-D
 
Nahoru