• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Dobrodružství společenství

lili37

Učedník
zná už někdo datum,kdy začne DS? pokud by byla týden mezera,jak na betě,tak by mělo začínat ,ted ve čtvrtek 8.7.??
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Zajímalo by mě, zda při následující DS bude možno doložit artefakty z Elavariánských her. Jestliže ne, pak je zbytečné další podobné mezihry hrát.
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Ví už někdo, kdy DS vypukne? Mám pro něj zablokovaná pole, přitom bych potřeboval spíše kompletovat 4x 4 přistávadla pro Konstrukty.
 

WinterPhoenix

Znalec fóra
No jestli bude tejný harmonogram jako na betě, tak počítám že v týdnu. Odhaduju úterý či středa. Ale opravdu jen hádám. jsem taky celkem zvědavý
 

Lovec Krys

Legenda
Tipuju čtvrtek, pokud nebude oznámeno na úterý nejpozději zítra(2 dny předem). Ale na oficiální informaci si budeme muset počkat.
 

Hexik

Znalec fóra
jako vzdycky +- tyden po eventu - takze vyborna prilezitost se o vikendu prichystat

stejne me to ds pije krev no ale 2 mesta a 2x to mam vylepsene jen na 9 (takze po ds mi zase zbyde 1 artefakt - bordel do invu)
 
Nahoru