• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Divy

Jirinazel

Znalec fóra
Zbourala jsem Enarovo vyslanectví a postavila Soumračné věže. Dostala jsem nazpátek tři úlomky run, což je mi nějak málo, a hlavně se mi následně poblbly všechny divy graficky (v seznamu, ne na obrazovce). Zkusím vypnout a zapnout, třeba si s tím program poradí sám, jinak hlásím jako chybu. Děkuji.
 
Naposledy upraveno:

Prealiena

Velmistr písma
Po zbourání divu nedostaneš zpátky žádné úlomky run. Proto je to oblíbená strategie, postavit div, který nechceš, následně ho zbourat a v uvolněném runovém kruhu rozbíjet runy a z rozbitých úlomků skládat runy na div, který chceš.
 

Jirinazel

Znalec fóra
Aha, tak to už mi někdo poradil a bylo to dobré, jenomže obráceně než teď, ale to mi došlo až dodatečně. Ale to nevadí, stejně jsem ten "div" chtěla zlikvidovat, nebyl mi už k ničemu. Škoda investice, ale co naděláš. Ta grafika už se srovnala, nejspíš jsem toho chtěla moc najednou. Díky za radu.
 
Nahoru