• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

[Diskuze] Verze 1.9

Sindri

Guest
Poslední pár z 6 plánovaných divů je tu! Mají dle vás zajímavé účinky? Jsou srovnatelně atraktivní s ostatními divy?

Souhlasíte s tím, že za divy by rozhodně měly být body do žebříčku uděleny? Je dle vás adekvátní jejich sumu určovat počtem vědomostních bodů?

Na to a mnohé další, co s touto aktualizací přijde, nám tu můžete zanechat svůj názor! Vážíme si každého konstruktivního příspěvku.
 

Santerr

Veterán
Od nynějška vám prastaré divy budou udělovat body do žebříčku - množství bodů do žebříčku je založeno na počtu vědomostních bodů, které jste do onoho prastarého divu vložili.
Týká se to jen bodů, které jsem tam vložila já, nebo které mi tam vložili jiní hráči?

Mimochodem, kdy se dočkáme vílích vojáčků?
 

Lukula

Velmistr písma
Taky mě docela zajímá to přidělování bodů do žebříčku. Jestlipak se nějak v žebříčku odrazí i to, kolik VB vložím do divů ostatním hráčům?
Samozřejmě přehled o tom, jak přibývají body do žebříčku bude určitě motivující.
Určitě některý z divů využiju, jen jsem se ještě nerozhodl, který z nich je mi sympatičtější... ;) Ale než se k nim dostanu...
Taky jsem rád, že mě konečně zase bude motivovat umístění v žebříčku ostatních hráčů, ne to moje.
A chápu správně, že si jako avatar budu moct nahrát svůj obrázek? Jakýkoliv? Jestli jo, tuhle funkci vřele vítám. Hra bude rozhodně rozmanitější. O něco víc zase budu mít hru rád... :D
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Týká se to jen bodů, které jsem tam vložila já, nebo které mi tam vložili jiní hráči?
Počítat by se měly všechny vědomostní body investované do tvých prastarých divů. Nezáleží tedy na tom, kdo je vložil.
Mimochodem, kdy se dočkáme vílích vojáčků?
Během vývoje vílích jednotek jsme se setkali s mnoha technickými problémy. Důvodem je to, že vílí jednotky mají létat (což znamená, že překážky pro ně nic neznamenají). Jelikož práce na těchto nových jednotkách zabrala více času, než jsme očekávali, museli jsme jejich vývoj odložit. Omlouváme se všem hráčům, kteří se na vílí jednotky těší a chtějí je využít v boji.
A chápu správně, že si jako avatar budu moct nahrát svůj obrázek? Jakýkoliv? Jestli jo, tuhle funkci vřele vítám. Hra bude rozhodně rozmanitější. O něco víc zase budu mít hru rád... :D
Je mi líto, aktualizace pouze přináší avatary spjaté s novými prastarými divy. ;)
 

DeletedUser76

Guest
Trůny vznešených mužů , hm.
Tak si tak doma říkám proč mužů ? proč ne žen ?
Jako kdyby ženy postrádaly schopnost vznešenosti.
Cožpak ženy nemají ušlechtilé srdce ?
Mužům více sluší chrabrost a čest .
Můj názor mimo hru.
Jinak aktualizace fajn :D.
 

DeletedUser1930

Guest
Třeba to bude hráče motivovat, aby do nic více investovali :)
 

DeletedUser1198

Guest
A já ještě ani trpaslíky nevystavěl a už budu mít zboží dražší. bééééé :)
 

DeletedUser990

Guest
Není náhodou chyba v počítání bodů z turnajů? mám nějak moc vysoké číslo a hlavně se mi změnilo pořadí v můj neprospěch. (dřív jsem turnaje moc nehrála)
 
Nahoru