• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

[Diskuze] Verze 1.12

Sindri

Guest
Trpasličí val bude rebalancován! Je nyní pro vás lákavější? Zdají se vám jeho bonusy nyní adekvátní?

Využijete možnost dokončit produkci či dokoupit na vyjednávání chybějící zásoby a mince?

A co říkáte na ten přehled zboží spřátelených ras?!

Čekáme na vaše postřehy k tomu a mnohému dalšímu, co nám tato verze přináší!
 

DeletedUser1198

Guest
Na změny se docela těším, taktéž Trpasličí val asi bude pro válečníky zajímavější, nejvíc ale uvítám opravy chyb, to myslím potěší každého hráče. Dokup surovin za diamanty je pro mne čin "přes čáru", nelíbí se mi a proto jej nehodlám realizovat.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Lukula

Velmistr písma
Taky se mi líbí rebalanc Trpajzličího válu... :D
Sice ho ještě nemám, ale plánuju - a tyhle změny mě utvrzují ve chtění... :D
A co se týče dokončování produkce za dia, to mě upřímně moc nebere. A nedokážu posoudit, zda to někdo využije. Ale věřím, že když někdo bude se surkama na nule, bude to svádět ke klikání. Nemluvě o úkolových řadách, kde to asi bude i neodolatelné. A to byl asi záměr. ;)
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Dokončování produkce za diamanty? Totální hloupost. Kdo si šetřil suroviny a dělal zásoby měl vždycky výhodu. Ve "všem". Nic ho nezaskočilo. Kdo ne, tak si to teď jednoduše koupí a bude dělat "hrdinu" jak má všeho hafo :) Neříkám že to nechápu, tohle je prostě krok pro větší příjem. Myslím že úspěšný krok, surovin není nikdy dost. Dobře, budiž. Ale to jsem si nemusel střádat miliony surek ve skladech. Stačilo jet na doraz a jen to, co bylo nezbytně potřeba a koupit si potřebné surky teď a nadělat si zásoby. Ačkoliv jsem hráč, co si dia koupí, trochu mě to mrzí. To se mi právě na tom líbilo. Hráč si kladívka, mince a suroviny za dia prostě nenakliká do zásoby a musí si alespoň tohle vyrobit poctivě - jedna z posledních věcí. Teď už ani to ne, bohužel. Takže já si miliony našetřil a bohatý Franta si je nakliká a bude na tom jako já :D Paráda. Hra ztrácí to kouzlo, že kdo se tomu věnuje a snaží se, tak je prostě lepší. Protože v této hře jde o čas - aktivitu (čas klikat produkce, budovy, stíhat různý časový akce a podobně). Teď už je opravdu lepší jen ten, co si všechno může koupit. Ne že bych z toho brečel a zlobil se, jen jsem spíš zklamaný :) Škoda no, co se dá dělat. Faktem je, že se to asi dalo očekávat. A za tu cenu je to určitě dobré lákadlo. No, alespoň si můžu říct, že ušetřím :D
 

Santerr

Veterán
Přehled zboží spřátelené rasy vážně chyběl, alespoň člověk nemusí pořád hledat portál :D a navíc je tam konečně vidět počet orků k dispozici, za to palec nahoru. Co jsem si ale všimla, tak v upozorněních je menší chybka, ačkoliv mi to hlásí třeba 6 nových upozornění, tak po rozkliknutí nejsou ta nová zvýrazněná.
 

papap

Mistr slova
Tak musím říct,že ten přehled zboží je vynikající.Takto po vyzvednutí zboží se hned ukáže,kolik a čeho jsem získal a když chci zrovna vědět kolik mám,nemusím chodit na trpasličí portál.A s tim zvýrazněním,to je naopak špatné.Když je jich více najednou a chci se podívat co se stalo,tak je musím odpočítávat,to je škoda.A o těch diamantech jak je tu psáno,je mi to úplně jedno,já s nikým nesoutěžím,zajímá mě jak jsem na tom já a né ostatní.Já si to hraji podle svého,takže záleží na každém,za co utratí diamanty,toto jde mimo mě...:)
 

mmenie

Pokročilý žák
Přehled zboží je paráda, taky je fajn, že došlo k opravení chyby, kdy se výpomoc v upozornění nezobrazovala v poslední verzi ve zlatý ikonce, ale ty surky za diamanty už mi přijdou trochu moc. To už mi fakt stačí nakoupit si hromadu diamantů a za pět minut denně si všechno naklikat a hotovo.
 

Eragon92

Znalec fóra
Mě by hlavně zajímalo kdy konečně přijdou ty nové jednotky!! Pořád k vůli nim pro jistotu držím portál víl a pár staveb protože né vždy se berou ohledy na pokročilé hráče a mám obavu, že bude potřeba na odemknutí víc surovin víl než pojme sklad. A to mě samozřejmě stojí drahocenné místo.

Mohl by se prosím k tomu někdo z moderátorů vyjádřit nebo pokusit se zjistit co a jak?

PS: Tak jsem teď koukal, že už dotaz jinde padl. A ta odpověď je jasná, kdo ví jestli to vůbec bude, to vidím tak že asi zbourám i ten tábor jen to bere místo.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru