• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze k verzi 1.8

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Jak se pomalu již stává pravidlem, tak začíná skoro platit to, že co přijde nová verze hry, tak s ní i dva nové prastaré divy.

Nové divy vám pomůžou získat více relikvií za dokočené provincie a zásoby navíc se taky hodí. Další z prastarých divů vám vylepší střelecké jednotky a zrychlí vycvičení jednotek v kasárnách. Do hry byla přidána některá vylepšení a také jsme opravili množství chyb.

Více informací najdete v novém changelogu. Jsme natěšeni na vaše reakce a postřehy!
 

DeletedUser1148

Guest
tak změny jsou moc hezké.A zase přibyly divy.No asi je jen tak nevyzkoumám ,nebo z té záplavy úlomků run zblbnu :D...ale jsem tak zvědavá na ty nové avatary:).Moc se mi líbí ,že vidím ,kolik mi vylepšení nebo boje přidávají bodů do žebříčku. ty ikonky po motivaci jsou hezké.Aspoň vím přesně ,kdo mi dává tam ,kam se mi to hodí a kdo mi to strčí na hlavní sídlo :p a truhličky u pomoci divům jsou moc hezké :)....děkujiii za hezké změny :)
 

DeletedUser76

Guest
Jupí jupí jou
nové divy ke mě jdou
za rok ve městě mi přibudou
stále se vás budu ptát
kde mám na ně runy brát
když vše podléhá náhodě
můj žaludek při bitvách
je na vodě
oči nevěřícně civí,
padají mi jen runy
na trpasličí a prastaré divy :D:D:D


I přes to , že je to vážně, ale vážně těžké získat nový div , já mám radost.
Poslední aktualizace co probíhají se mi moc líbí ;)
 

DeletedUser1198

Guest
Tak změny a vylepšení se mi zatím líbí, musím jen popřemýšlet, zda nové divy vyzkoumat a aktivovat, nebo jen vyzkoumat a počkat, až budu moct postavit z úrovně 2, aby nepadaly zbytečné úlomky hned, ale až potom..
 

GorGlin

Veterán
kde brát runy?
no kupovat je za diamanty
nejste tu od toho aby jste se bavili, ale platili

posílení střelců je fajn, lučištníka jsem nepoužil ani nepamatuju.
škoda že nedali druhé vylepšení duchům, těm by se to také hodilo
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1767

Guest
Jsi si jistý, že se město může nekonečně rozrůstat (když budu mít dost vyřešených provincií)?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

CherryFlower

Guest
Na podkladu města je vidět, kam až se město může zatím rozrůst... stačí zkoušet cokoliv přesunout a hned se na podkladu zviditelní místa, kam se lze ještě rozšiřovat. A to je prozatím limit.
 

GorGlin

Veterán
Město má konečnou velikost.
V tuhle chvíli potřebuejš koupit za diamanty, nebo vybojovat 54 rozšíření.
To se ale ještě může změnit, protože ho možná už jednou zvětšili
a když něco přesouváš, je vidět že jedna řada, 10 rozšíření, by se mohli přidat velmi snadno.
 

CherryFlower

Guest
Určitě ho rozšiřovali směrem k vodě, když jsem začínala, bylo k vodě od města o něco dál :)
 

GorGlin

Veterán
Já to jistě nevím, je to spíš dojem, ale bylo by to od nich vstřícné.
Nová rasa zásadní požadavky nemá, produkci postavíš a zase zbouráš.
Ale ty stále se množící divy aby bylo kam stavět.
 

DeletedUser1930

Guest
Jistě se najde vhodný způsob, jak zvětšit celkovou plochu pro stavby. A že by nebylo kam stavět, o to strach nemám, vždyť již u trpaslíků každý ušetří na jedné budově 1 políčko, což při průměrném počtu obytných budov je cca 60 polí doma, což jsou cca 2,5 rozšíření, do kterých se pak nějak musí natěsnat trpasličí stavby, které po splnění zbouráme a místo zůstane. Důležité bude dobře hospodařit s kulturou a nějak se vše jistě vejde. A divy? Ty se i v tomto počtu nějak "vecpou" , pokud je ovšem člověk bude mít splněné.
 

GorGlin

Veterán
Ano zatím mám postavený jeden div a ostatní jsou v nedohlednu.

získám 60 polí při úspoře jedno pole na obytnou budovu?
tedy se počítá, že do trpaslíků vstupuji s cca 60 obytnými budovami?
 

Deleted User - 42211

Guest
já s tolika budovama rozhodně nikam nevstupovala :D Je čistě na vás, kolik jich máte, hlavně, když vám to pokrývá vaši potřebu ;) Ale s nějakým tím rozšířením bych klidně souhlasila, místa je pořád málo :D
 

DeletedUser494

Guest
Další divy, další zeslabení možnosti získat celý kruh na postavení nového divu... :p

Mně by spíš zajímalo, kdy už budou ty nové jednotky. Díky turnajům je tu spoustu bojů a nějak to okořenit by bylo fajn.
 
Nahoru