• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze k verzi 0.24

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Uběhly dva týdny a my tu pro vás máme další aktualizaci, tentokrát na verzi 0.24. Co na ni říkáte, jste se vším spokojeni?

Za každý váš názor jsme velmi rádi, děkujeme! :)
 

DeletedUser133

Guest
  • Od nynějška musíte tutoriál dokončit pouze jednou. Novým účtům bude tutoriál spuštěn na těch světech, na nichž hrají poprvé. Nemůžete vstoupit na nový svět dříve, než dokončíte tutoriál na prvním světě. Na každém dalším světě budete mít město v takovém stavu, v jakém by bylo po tutoriálu (včetně surovin a vylepšení dělnické chatrče). Tím se zabrání tomu, že budete muset procházet tutoriálem několikrát, budete-li si přát hrát na více světech.
 

DeletedUser34

Guest
len čo s chybami ktoré boli oznámené ako vyriešené a vyriešené neboli ako je neviditeľné jednotky pri súboji
chyba stále pretrváva aj keď som na to upozorňoval v danej sekcii aj dnes tá istá chyba stále trvá
ale neviem či to patrí sem ?
 

CherryFlower

Guest
A nemá ta aktualizace proběhnout až zítra, tj. v úterý?
 

Fulla

Guest
Ano, aktualizace proběhne zítra :) Ale už teď můžete diskutovat o tom, jak se vám líbí, nebo nelíbí :)
 

CherryFlower

Guest
No tak se moc netěš Santerr, dneska mi to zase všechno zmizelo :-( Stačí, když při motivaci sousedů namotivuje někdo mě a hned se to kousne.... očividně ta hra není ženská a někdy nezvládá víc věcí najednou :-D
 

Anubis

Guest
taky mne pri motivaci zmizly budovy :D, hra se mne taky kouse porad.resp kousne stylem ze 1x - 2x za den musim natvrdo vypnout prohlizec (pres spravce souboru) (ale tohle spis bude problem v tom ze flash player nezvlada cca 15 zalozek co mam zaraz otevrenych a elvenar to pravdepodobne obcas dorazi :D )
A taky mne prijde ze bud strasne pomale reaguje najeti v mape na provincii kterou chci dobyt.
Musim treba az 5x kliknout nez to tam skutecne najede. nekdy hned na poprvni nekdy vickrat. A to stejny pri presuvani budovy. (tohle zaclo delat az po vcerejsi aktualizaci)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Santerr

Veterán
Taky se mi to opět stalo, že mi zmizely budovy, no holt se budu těšit na příští aktualizaci s nadějí, že tam už se to stávat nebude :) a že nebudu muset několikrát za den restartovat prohlížeč, aby hra běžela...
 
Nahoru