• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze k verzi 0.20

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Drazí elfové a lidé,

zde můžete diskutovat o novinkách spjatých s verzí 0.20. Jaké jsou tedy vaše první pocity?

Více informací o aktualizaci najdete zde.

Děkujeme za vaše názory!
 

Tychous

Guest
Jsem rád za to, že bude opraveny ty chyby které jste vypsaly. Avšak já osobně se těším na příští aktualizaci která zavede spolek.. Jen mám otázku kdy cca bude další aktualizace ?? Snad co nejdříve.:rolleyes:
 

DeletedUser34

Guest
ešte jedna vec tam neni zmienená
a to že keď si niekoho nájdem v tabuľke
a prejdem na jeho mesto je jedno či už odkryté alebo vzdialené
a následne z jeho mesta kliknem na zemegulu teda mapku
tak my otvori priamo na dotyčnom hráčovi mapku
je to skvelá vec
aspoň môžem nájsť známych na mape
len akosi tomu chýba ešte smerovka šípka
aby som vedel na ktorí smer ho mám od mesta

a neviem či to už bude v tejto 0,20 verzii alebo neskoršie na bete to už funguje
 

Sindri

Guest
Zdravím! I na tuto novinku se ve verzi 0.20 můžeš těšit.
Na seznamu změn je, konkrétně jde o bod v části Nová vylepšení:
  • Tlačítko „Jít zpět na mapu světa“ nyní zaměřuje mapu světa na hráče, kterého jste právě navštívili.

A vylepšení o směrovací šipku uvítáme jako návrh vložený do této sekce.
 

iDavis

Legenda
Aktualizácia ma potešila, najviac asi ukladanie naposledy otvorených záložiek (ak som to teda podľa toho správne pochopil). Zíde sa to najmä pri stavaní dekorácií a ciest. :)

No a teším sa na spolky, na bete som odvtedy nebol čo ich zaviedli.
 

Bergh

Guest
Zdravím, jsem rád, že je počet obchodů omezen na 60 na jednotlivce, ale spíš mě štve to, že v mém obchodě je jenom 11 nabídek celkem.
Asi jsem začal hrát v hloupý čas. Mám poměrně na mapě odkryto, ale co můžu vidět, jsou to skoro samí neaktivní hráči - s tím by se prosím mohlo něco udělat, protože takto mě to poměrně hodně blokuje, protože ke všemu jsou poté potřeba i suroviny, které nikdo moc nenabízí a skoro nemění.
Počítám, že je trh omezen nějakým radiusem, ale tento je tedy velmi nedostatečný.

Jsem si musel trošku poplakat ;))
 

DeletedUser34

Guest
Božičku Hote čo si bol u kadernika či som sa ľakol :eek::eek::eek:
Bergh neboj o 30 dní ich vymažú a o pár dní na to by mali dať nové tváre nové mestá
a keď dôjdu cechy tak tam sa bude obchodovať ako na burze :D:D:D
 
Nahoru