• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Diskuze k Velké podzimní soutěži

DeletedUser68

Guest
aspoň nám opravdu zamotali hlavy jak slíbily, ale jinak soutěž je suprová
 

DeletedUser68

Guest
já už jsem stejně odpověděla, tak jak jsem si myslela, že to je správně
 

DeletedUser2097

Guest
Tak opravdu bych chtěl poděkovat za tuhle podzimní soutěž, některé úkoly dávají dokonce zabrat mým mozkovým zavitům, za což strašně děkuju.
 

DeletedUser2097

Guest
Ani jedenácté kolo podzimní soutěže nezklamalo, moc dobrá práce ale na mě si nepřijdete :D :D
 

DeletedUser1835

Guest
Ahoj, souhlas 11 kolo je fakt těžké a 10 taky, sedím u toho celou noc a fakt nevím... :)
 

Lukula

Velmistr písma
Je to těžké, ale při určité dávce trpělivosti se to ještě dá... Ale je fakt, že tyhle dvě kola vzaly hodně času... :)
 

DeletedUser2044

Guest
11. kolo velmi easy,jen mi došla odpověď k 10. kolu že tak nelze odpovědět,čuměl sem na to jak puk :D
 

Atira

Pokročilý žák
já bych řekla, že se to tak zobrazilo všem, jen nevím, komu přesně je to určené... Já s jedenáctkou ještě válčím.
 

DeletedUser2097

Guest
také sem dostal odpověď k 10. kolu že jim je líto ale tohle nelze , bohužel si opravdu neumím představit co mám špatne , třeba sem špatně porozuměl zadání :) no co už , ruce si trhat nebudu , je to jenom soutěž.
 

DeletedUser871

Guest
já na tu otázku ještě neodpověděla a přesto vidím tuhle odpověď :) Jinak mě vážně zajímá kolik budov je na tom obrázku číslo 10 :D
 

DeletedUser1930

Guest
@Tomkad ano, došla Ti odpověď, že nelze, měl jsem to asi upřesnit. Nelze opravovat svá řešení, ani je měnit a to v žádném stádiu soutěže. První odpověď platí. Pokud jsem někoho děsil, nebylo to úmyslné. :)
 

DeletedUser2097

Guest
Díky za upřesnění Pane Vidare, jsem se lekl, že sem něco provedl :D
 

DeletedUser467

Guest
Zabloudila jsem do zadání soutěže za účelem zjistit kdy vlastně soutěž končí a všimla jsem si druhého příspěvku od Sindriho. Jsou tam dvě následující věty, které si odporují (nebo jsem tu druhou nepochopila :D):

"Od této chvíle se můžete kdykoli zúčasnit jak prvního kola, tak i všech následujících, vyjma bonusového, a to až do 8. října 20:00."

"Abychom ale co nejméně znevýhodnili devět statečných, kteří se zapojili do původně zamýšleného řádného termínu, tak jsme se rozhodli první kolo tentokrát neprodlužovat a ovlivnit tím celou soutěž."


Jak to tedy prosím je? Bude se mi odpověď na první kolo započítávat, i když jsem na ni neodpověděla do 24 hodin?
 
Nahoru