• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze k soutěži o nejlepší vědomosti II

DeletedUser691

Guest
Ahoj, já se těším moc, protože vědomostní a vyhledávací soutěže mám moc ráda :) Navíc to, oproti tvořivým soutěžím, nezabere ani tolik času, takže paráda :)
 

DeletedUser34

Guest
pozerám že účasť v súťaži je naozaj obrovská snáď prekonáme minulí úspech a bude hráčov aspoň na 5 strán fóra :D
 

DeletedUser467

Guest
Zajímalo by mě, jestli se za špatnou odpověď budou strhávat body. Takhle tam může někdo vypsat všechny jednotky, aby to měl posichrovaný, že vypsal všechno :D
 

tirak

Guest
Evidentně druhou otázku stále dokola špatně čtu, protože pokud ne, mám na elixírech překvapivě jiné jednotky, než které jsou uvedeny ve správné odpovědi.:D
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Teď mám trochu otázku k 2. otázce. Když jsem psal svojí odpověď, zrovna jsem měl otevřenou provincii na elíky a bojoval jsem jí. Při ní jsem tam měl jednotky, které jsem měl v odpovědi - golem 2, kamenochod, lesní duch, lesní duch 2 a nekromant. Ovšem jako správná odpověď měla být lučištník, kamenochod a nekromant. To se mi trochu nezdá, není to trochu divné? Teď jsem prozkoumal další provincii na elixíry a žádný lučištník tam opět není a opět jsou tam ty co jsem psal (to znamená že odpověď je z části špatná a ještě tam chybí možnosti). Jak to tedy je, není tu trochu špatná odpověď? Tedy myslím odpověď člena elvenar týmu. Myslím že je to dané i velikostí hráče. Takže třeba malý hráči mohou mít lučištníky místo třeba golemů nebo tak a zase větší hráči to mají naopak. Případně jiná alternativa... Prostě se mi to nezdá :)

...odpověď na tuto otázku je zveřejněná, takže doufám že to není nevhodné když tu rozjedu na to debatu.
 

Eshu

Guest
Ahoj, odpověď na druhou otázku je jasná, ale jak je možné, že já mám proti sobě v provincii s elixírem golemy a lesní duchy? Je snad řešení neúplné? Nebo se mysleli jen jednotky cizích ras?
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Přátelé, omlouvám se, ale vypadla nám u druhé otázky část odpovědi. :(
Omluvte, prosím, toto nedopatření, které jsme již napravili. :)
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Nech se překvapit :) Bodové ohodnocení všichni dostanete až zítra a to z časových důvodů. :)
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Teď jsem dokonce objevil na mém druhém účtu za lidi v provincii s elixírem i močálovou nestvůru (viz screen). Tak to máte celé nějaké popletené, protože tahle potvora není ve správné odpovědi... Škoda, nešťastně zvolená otázka a správná odpověď.

7fHSzxE.jpg
 

DeletedUser236

Guest
Já teprve teď koukám na správné odpovědi... a budu patřit k těm, kdo namítají, že rozšíření není budova :D Jasně, ve hře to tak asi je bráno, ale přeci jen slovo "budova" má krapánek jinou definici - mezi budovou a nemovitostí je trochu rozdíl, takže tohle byl pěkný chyták :p :D

A mám dotaz ohledně druhé otázky - když nemám uvedený počet bodů, znamená to, že jsem žádné nedostala? (A to jen proto, že mám názvy jednotek uvedené v množném čísle, nikoliv jednotném?) o_O
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Teď jsem dokonce objevil na mém druhém účtu za lidi v provincii s elixírem i močálovou nestvůru (viz screen). Tak to máte celé nějaké popletené, protože tahle potvora není ve správné odpovědi... Škoda, nešťastně zvolená otázka a správná odpověď.

7fHSzxE.jpg
Díky, otázka je vskutku nešťastná. :( Zrovna u této otázky jsem problém nehledal a abych se přiznal, tak když jsem zjišťoval odpověď, tak jsem si nepřečetl odstavec, který je napsán nad tabulkou, že které byl pořízen screen. :( Takže uznávám, moje chyba. :( Musím vymyslet způsob, abych odpovědi ohodnotil tak, aby nepřišel nikdo zkrátka... :(

Já teprve teď koukám na správné odpovědi... a budu patřit k těm, kdo namítají, že rozšíření není budova :D Jasně, ve hře to tak asi je bráno, ale přeci jen slovo "budova" má krapánek jinou definici - mezi budovou a nemovitostí je trochu rozdíl, takže tohle byl pěkný chyták :p :D

A mám dotaz ohledně druhé otázky - když nemám uvedený počet bodů, znamená to, že jsem žádné nedostala? (A to jen proto, že mám názvy jednotek uvedené v množném čísle, nikoliv jednotném?) o_O

V této hře budovou je. ;) Ve skutečném životě je budova a rozšíření, respektive pozemek, v jedné skupině - nemovitost ;) A ve hře i na Wiki rozšíření najdeš jen v budovách ;)

Co se týče druhé otázky, tam ještě nebyl ohodnocen nikdo a jak jsem výše psal, tak body budou připsány až zítra...
 
Naposledy upraveno:
Nahoru