• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze k instaELF

DeletedUser34

Guest
tie fotky budú musieť byt len z fotoaparátu alebo bude stacit aj mobil z nišim rozlišenim to jes 2 megapixelovi ?
alebo postaci aj fotka stiahnuta z internetu ?
a kto bude posudzovat spravnost fotky ?
a teda udelovat bonus kedze pc to asi sam nevihodnoti ?
a este jedna otazka ked bude dana vec v strome vyskumu tak bude povinná vyskumat ju alebo to bude zalezat na kazdom hráčovi ?
 

DeletedUser76

Guest
Vezmu foťák vyrazím do hospůdky , tam vyfotím korbel možná i s místním opilcem :D
A mohl by být diamantový bonus speciální , když vyfotím liliputána , to je takový lidský trpaslík :D(v dobrém slova smyslu)
To budu vzhledem k tomu že jsem u víl na louce honit čmeldy :D,
Nekazím radost, jen mi to přijde trochu ulítlé , takže představa jak honím s foťákem včeličky v přírodě aby se mi zvýšil bonus je sama o sobě dost legrační :D ,nejsem si zcela jista zda tuto možnost budu chtít já osobně využívat.
Ty jo, to každého kolemjdoucího popobíhající fotografa se budu ptát, nejsi z Elvenaru ? Kolik máš fotek ? A sakra větší bonus :D
Ale jako zábavné rozšíření u hry , proč ne.
Jen bych nerada abych byla nucena vkládat fotografie o_O

Budou fotografie viditelné i pro ostatní hráče ?
Bude nějaký limit pro nahrání fotek ?
Budou to muset být mnou vyfocené fotografie?
Fotky si můžou hráči totiž stáhnou z webu .

Zatím nevím, tuto novou funkci jsem schopna hodnotit až po zavedení do hry :).
 

DeletedUser34

Guest
:D:D:D:D:D:D:D:D:D woody palec nahoru se človek pobaví hned z rána
len nesmieš fotit ludí je to potom porusenie sukromia na to su paragrafi :D:D:D:D
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Funkce zajímavá a hlavně originální :) Přiznám se, že něco takového jsem ještě nikde nikdy neviděl :D Nezní to špatně... Akorát já nejsem člověk co se rád fotí (natož vlastní selfie), takže co se týká fotek sama sebe, tak nevím nevím :D Ale ostatní fotky - krajiny, předměty,... - znějí dobře :) Ty korbeli/půllitry... O záminku víc jít do nějaké hospody/krčmy :D :D Mohlo by to být super šprýmový třeba :))))
 

DeletedUser76

Guest
Anděli je to originální :D ,také jsem se s tím nesetkala , ale mě se ten nápad když tak o něm přemýšlím líbí a docela dost :). Je to hezká motivační příležitost pro hráče co rádi fotí :). Bylo by fajn mít možnost vidět co hráči vše nafotili , kolik bláznů skrze hru honí včelky a vysedává v hospůdce u plných korbelů :D. Takové velice zábavné originální tvořivé oživení hry :).
 

DeletedUser76

Guest
To musíš rychle proběhnout trpasličím výzkumem aby se z tebe nestal opilec :D, nebo naopak vzhledem k příjemnému motivačnímu prostředí se budeš co nejdéle u trpaslíku zdržovat :D.
Doma budou probíhat rozhovory typu : Miláčku ty jdeš zase do hospody ? :D nezlob se drahá ,ale vážně musím zvýšit bonus u ocele a žuly :D
 

Deleted User - 42211

Guest
Určitě zajímavý nápad, to uznávám, ale znevýhodňuje pracující a zaneprázdněné lidi ve městech.... Stačí, že všechny hry znevýhodňují neplatící hráče, další funkce už by být nemusely. Možná by to chtělo trochu odpovědí na kladené otázky :D
 

DeletedUser34

Guest
no aspon hrači nebudu sedet na zadku doma a trochu sa budú híbať vonku :)
no myslia na naše zdravie :)
 

Zharthuru

Mistr slova
Já už nemusím , co se týče originality tak v jedné hře jsem to už viděl a udělal si avatara se svojí tváří :D . Byla to offline hra tak že porušení mého soukromí nehrozilo . Akorát jsem si trochu přidal vlasy a uši .
 

DeletedUser34

Guest
myslim že toje 1 april žartik toto selfi si snas vystrelili :) 1 aprííííl
 

DeletedUser76

Guest
Jé ,ono je 1.dubna :D:D
Už je vážně na čase abych vylezla ven z toho týpí do civilizace a trochu šla s dobou :D.
V tom případě bych naletěla :D:D
 

GoldAngelcz

Velmistr písma

DeletedUser34

Guest
len vecia sranda nas caka videli ste aprilovi Ino tv hmmm čaka nas suboje v provinciach :)) to este len bude prdel :))
 

DeletedUser76

Guest
Trubičko :D:D zapomněl si dodat :D:D:D
Aspoň vidíš jak vás všechny žeru :D:D
To ,ale nic nemění na tom, že se ohromně bavím :D:D



Pár fotek už mám , vyštrachala jsem je ze starých zásob, takže na další aktualizaci jsem plně vybavena ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34

Guest
inak ja mam doma plišovu včelu a zahradu plnu stromov takze som plne pripraveny byvam u lesa tak kym vsetky stromy nafotim budem mat bonus predlženy na 2 roky dopredu :D :D :D :D
 
Nahoru