• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze k „Novým tvářím ve tvém městě!“

DeletedUser280

Guest
mám jen jeden dotaz... na českým serveru hraju za elfy, na Betě taky, jakým způsobem si mohu zkusit hrát za trpaslíky nebo lidi?? dá se nějak začít odznovu za jinou rasu?
 

DeletedUser34

Guest
za trpaslikov to budes hrat as sa dostaneš do ich doby teda az viskúaš v strome výskumu danú dobu trpaslici zatial niesu samostatná rasa len im pomáhaš
a za ľudí môžeš hrať kedykolvek len si vytvor novu registraciua hraj za ludi
 

DeletedUser34

Guest
hlavná budova elfov 17 level trpasličia architektúra
dom.jpg
 

DeletedUser76

Guest
Tak sem včera i dnes šmejdila svým zrakem na Betě a Elvenar wiki. Úžasné ty budovy jak u lidí tak u Elfů jsou vážně moc pěkné.
Těším se i na nové kulturní budovy jako je hospůdka. Manufaktura mramoru u elfů je ohromující . Jednomu hráči jezdí ve městě vozíky počítám ,že s mědí tak daleko nejsem.
Touto cestou vyjadřuji velké poděkování , pěkně se to ve městech hemží trpaslíky u žuly jsou přímo k neutahání :).
Jedna holčina má vystavěného draka,moc pěkné .
Jen tak dál ať se mohu kochat :).
 

DeletedUser76

Guest
Hi hi hi , tak se usmívám jak měsíček na hnoji ,tolik radosti ,už mám prvního obra a mramor nabírá rýčem :D.
Velký prďák je to ( manufaktura na mramor u elfů) přijďte se podívat ,je to zadarmo :D
 

DeletedUser76

Guest
Teda vy mi dnes dáváte , už mám vozíček a v něm drandí trpaslíček ,ju chu chu .
Zatím mám prostor tak jim trochu prodloužím dráhu :D
Ať si to taky užijí ,jako já ,díky :).
 
Nahoru