• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

[Diskuze] InnoGames TV - červenec

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Nový měsíc je tu. A s ním i nejnovější díl InnoGames TV. Přičemž my jsme si opět připravili souhrn toho nejdůležitějšího, co se týká novinek v Elvenaru.

Nejprve je nám představena Rike, tj. nová Timonova parťačka, která nahradila vám jistě dobře známého Olivera.

Jak už někteří z vás uhodli, do našich měst se blíží nová spřátelená rasa. Orkové a goblini. A obě dvě rasy budou naprosto rozdílné. Ti první by jen ničili vše, co jim přijde po ruku, ti druzí jsou naopak malí géniové. A vy budete mít za úkol je vést.

Abyste mohli začít cvičit orky, budete potřebovat minimálně jednu nebo dvě zbrojnice na úrovni 20. Jakmile začnete s výcvikem, bude vhodné postavit houbičkovou farmu goblinů. Proč? Aby se orkové ve vašem městě nenudili, budete je za pomocí houbiček posílat na různá dobrodružství. A jak je zobrazeno ve videu, ve hře se objeví 8 nových druhů zboží. Máme se tedy nač těšit.

Co na tento díl říkáte? Těšíme se na vaše názory! ;)
 

DeletedUser1148

Guest
tak jak jsem na to koukala ,tak to vypadá zajímavě a akčně...paráááda ,moc se těšíím .... sice ještě nejsem tak daleko ,ale super super super :D
 

Tirhaz

Pokročilý žák
vypadá to zajímavě, tak uvidíme...takže příští aktualizaci - což je ne tuhle co bude, ale další středu, by už se nová rasa měla objevit na Betě a pak zhruba za 14 dnů i u nás ve hře...tak se máme na co těšit :D
 

CherryFlower

Guest
Tak to se máme na co těšit :) Tak honem dostavět vše co je třeba, ať můžou nové rasy dorazit :)
 

CherryFlower

Guest
Já už taky čekám, ale některé stavby jsem měla třeba na nižším levlu, protože se mi tak víc líbily :) Ale je jasné, že až se zase začne stavět hromadně, budou třeba zásoby ubývat, tak je holt dostavím na ten level nejvyšší ;)
 

Tirhaz

Pokročilý žák
no já teda bych se tam bez manufaktur a staveb na maximu ani nehla :D furt mám všeho málo, místa, popky, surek, kultury...takže to ženu vše na maximum co to dá :D
 

DeletedUser1198

Guest
Hurááá, nejsem sice tak daleko, ale určitě s alespoň potěším tím, co zde budete psát a také pohledem na vyspělá města kolegů při "packování" :) Určitě popřemýšlím, jak zefektivnit svůj postup ve hře :)
 

DeletedUser1148

Guest
pes63 taky jásám ,taky ... a taky budu chodit okukovat městečka těch ,co už novou rasu budou mít ,jak to vypadá a na co mám těšit :) ....ti skřítkové jsou roztomilííí:D:p
 

Santerr

Veterán
Orci - odvěcí nepřátelé nejen elfů, ale snad všech, budou nyní s nimi spolupracovat? To je možné snad jen v Elvenaru :D
Začínám se trošku bát, jsem zvědavá, jak budou vypadat budovy, doufám, že budou tak epické, jako byly víly.
 

Lukula

Velmistr písma
@Santerr jelikož Orci jsou ti, kteří chtějí pomoct obnovit zašlou slávu své rasy, nezbyde jim nic jiného, než spolupracovat... :D Goblini taky nebyli nejhodnější. Otravní zlodějíčkové. ;)
 

GorGlin

Veterán
no, je to lokální záležitost.
tady jsou goblini skvelý a báječní
hlavně tedy výkonní, protože jejich mysl je lepší než víl
to mě zas tak nepřekvapuje, ale to že překonávají pracovité a pečlivé trpaslíky, to me trošku uráží, ale co si počít.

Orci, to je jniná věc, ti by mohli do bojů vnést zcela nový rozměr, ale když si vezmu víly a jejich včelý jezdce, tak se moc těšit raději nebudu
Ale přiznám se, že krom dinosaura ve městě tu je druhé vylepšení duchů

takže držím hubu a krok
 

Zharthuru

Mistr slova
Osobně dávám přednost českým skřítkům a domovikům před Orky a Gobliny , ale to je věc názoru . Těším se na příběhy a básničky . Sám zatím pracuji na eposu o trpaslících pro zdejší fórum ;)
 

DeletedUser76

Guest
Orcs_set.png




Portál Orků 4LV


685px-OCP4.png



Houbičková farma 4LV

MfL4.png


Shromáždiště Orků 4.LV

RPL4.png
 
Nahoru