• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diamanty

Matalu

Pokročilý žák
Ahoj,
mám dotah ohledně diamantů a jejich akčních nabídek. Mě se ve hře objevila už několikátá akce na koupi diamantů a manželovi snad jen jedna. Jak nebo čím je toto ovlivněno? Je možné zakoupit diamanty pro někoho jako dárek? Například když je mám v akci já, ráda bych je zakoupila manželovi.
Děkuji za odpovědi :)
 

GorGlin

Veterán
pokud vím, převod diamantů mezi účty není možný ani dárková koupě
Ale s tou akcí je to zvláštní, slevy na diamanty se objevují několikrát za rok
Jeslti hraje krátce jako ty, tak stačí vydržet.
 

forthefirst

Učedník
Převod mezi účty možný není. Pokud chceš dát manželovi dárek, tak se musíš přihlásit na jeho účet a ty dia mu zaplatit ;) Ale v rámci jeho akce. Jinak si myslím, že diamanty bys měla dostat od manžela ty - myslím ty pravé:)
 

Deleted User - 500563

Guest
forthefirst Jak píše GorGlin je přísně zakázané zveřejňovat komukoliv své přihlašovací údaje. Je to v rozporu s pravidly. Kompletní přehled pravidel naleznete ZDE.

Matalu Diamanty si může koupit pouze samotný hráč, bohužel nelze je zakoupit jako dárek.
 

Saux

Znalec fóra
Já teď neodpovím na původní dotaz, ale přidám svůj postřeh, protože je možné, že mnozí hráči o tomto nevědí: Hraji v obou světech pod stejným nickem a diamanty máme společné. Pokud tedy získám diamanty např. v Arendyllu, mohu je použít i ve Winyandoru a naopak.
 

forthefirst

Učedník
@GorGlin + @Jumala - Šmarjá máte pravdu, sypu si popel na hlavu a koriguji svůj příspěvek následovně: Manžel se musí přihlásit tajně na svůj účet, využít svoji akci na dia a pak tě požádat o zadání tvého bankovního účtu, karty či Paypalu :) . Nicméně na druhé části příspěvku si trvám, že diamanty přísluší ženám - mužům pouze na vyříznutí otvoru ve výkladu šperkařství;):diamond:
 

Trumpetka

Znalec fóra
@Saux
Jj, půl roku s tím vnitřně zápolím - zůstat skautík nebo toho využít.
Na Jehly 31 potřebuju 14464 dia nebo orky+kámen+platinu+pryskyřici a ani jedno jako trpaslík nemám.
Normálně si přípis odměny můžeš vybrat jen na jeden svět - sdílení dia je od Inna jednoznačná legalizace a popud k fejkaření.
Skautík zůstávám jen kvůli zkušenosti s dia-hráči z druhého světa. Chybělo pár bodů k desáté bedně v turnaji a nehnuli prstem. Jen pro dia ve Věži si došli a chytře radili (to bez ironie, zkušenost se hrou měli, rady to byly dobré).
 

Matalu

Pokročilý žák
Všem děkuji za odpovědi :)
Jen se stalo že akce mám zatím jen já a manžel zatím ne. Já měla akci na diamanaty 100% navíc a on nic, taky by takovou uvítal.
 

luterina

Veterán
200% jsem snad v životě tady neviděla a 100% už ani nepamatuji, podle mě je to o štěstí komu a jaká sleva a kolikrát do roka přiletí
 

Matalu

Pokročilý žák
Aha, tak děkuji a budeme doufat že i manžel bude mít takové štěstí. Velmi rád by si diamanty v nějaké hezké akci koupil.
 
Nahoru