• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

DIAMANTY

  • Zakladatel vlákna DeletedUser160
  • Vytvořeno

DeletedUser160

Guest
Jenom se chci zeptat, nedávno se dávali nějaké bonusové diamanty zdarma - za co a pro koho to bylo?
děkuji za odpověď
 

Deleted User - 42211

Guest
Diamanty, pokud si je nechceš koupit, tak ejdiná šance jejich zisku je skrz soutěže, které probíhají tady na foru. Jednou za čas se nějaká vyhlásí, ty se jí musíš zúčastnit a mít potom štěstí, aby ses umístil a tak je mohl získat :)
 

DeletedUser160

Guest
ja jsem dostal nedávno 500 diamantů, ale nevím proč? myslel jsem, že to dostávali všichni, ale spolek mě usadil, že oni nic nedostali...tak proto ta otázka
 

DeletedUser34

Guest
ja na sk servri som muz 2 x dostal po 700 len tak ale tu nič na cz :( aletam som nehral hru viac ako 2 mesiace a ked som sa po dlhom case nalogoval tak vtedy som ich dostal asi nejaké lákadlo pre to aby som znova zacal hrat
 

Deleted User - 42211

Guest
Proč je dostáváte a já nic? začínám být pěkně naštvaná :D
 

DeletedUser160

Guest
noo, vidíš...to by mohlo být ono. Byl jsem totiž nějakou dobu bez připojení a proto jsem nemohl hrát a potom naběhly ty bonusy. Asi fakt motivace, aby jsi se znova zapojil !!
 

Deleted User - 42211

Guest
ale já nechci přestat hrát kvůli bonusům...achjo, prekérní situace :D
 

Sindri

Guest
Ani bych neřekl. Za dobu, za kterou bys tuto částku dia získala, bys ztratila mnohem, ale mnohem více, než co by sis za ně mohla ve výsledku koupit.
 

DeletedUser1203

Guest
chtěl sem se zeptat jak dlouho člověk musí být neaktivní tet mi psala kamarádka že dostala gratis 700 diamantu zato že nějakou dobu nehrála :D
 

nataly111

Velmistr písma
Jak dlouho nevím, ale člen našeho týmu ve společenství byl fuč asi měsíc a pul a dostal tuším 600 dia.
Ono to asi bude nějaké lákat to schválně nehrát, ale nevyplatí se to.
U takových jako jsem já, by to ani nešlo, nevydržela bych to.:D
 

DeletedUser1203

Guest
asi bych to taky nevydržel hraju hru 24 hodin a navíc by se mi rozpadlo společenství když sem velitelem a to jsem si ho čerstvě založil a je nás už 25 :p;):)
 

DeletedUser3201

Guest
Já na starém účtu nehrál 2 měsíce ale to je dávno a dostal jsem 500 diamantů a mojí radost vystřídal vztek protože z celkové darované částky jsem měl zůstatek 10 diamantů z důvodu že ve výzkumu jsem měl jen jednu cestu jak aktivovat technologie a to nasolit diamanty.
 
Nahoru