• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diamanty-rozdil mezi mobilní a pc verzí

SirCuper

Kolemjdoucí
Zdravím, zajímalo by mě jak je možný že pri nákupu z pc dostanu o 40%víc diamantů než z mobilu 1000vs1400. A nejedná se o akce! Myslím že je to sakra nefér... Zejména že to není nikde uvedeno že pokud hraji jen na mobilu tak jsem znevýhodněn. Bylo velmi záhodno toto napravit a doposlat. S pozdravem SirCuper
 

DeletedUser7271

Guest
Ahoj!
Nabídky v aplikaci se téměř vždy liší od webové verze a to z jednoho prostého důvodu. Nabídky na webu nejsou nikým zprostředkovány, kdežto v aplikaci je vždy nějaký prostředník - Google či Apple. Velmi jednoduše řečeno - na webu klikneš, zadáš platební údaje a platba se připíše celá přímo InnoGames. V aplikaci klikneš, zaplatíš a prostředník si strhne určitý (často nemalý) poplatek za zprostředkování.

Podstatné je že se nejedná o chybu a proto po případném nákupu nemůžeme nic dodatečně zasílat či připisovat. Co se týká změn, na to jsme také velice krátcí, tato záležitost neleží v našich rukou. Nemůžeme víc než doporučit nákupy primárně skrze webovou verzi.
 

SirCuper

Kolemjdoucí
Tak to aspoň dejte na fórum. Mě se nejedná ani tak o těch pár kaček jako o to rozzuření-:) moc dekuji za odpověď .
Sircuper
 

SimRon

Kolemjdoucí
Když už je tu vlákno ohledně diamatů, rád bych se zeptal, zda je možné získat diamanty i jinak, než koupí? Vím, že 50 se mi jich připsalo za registraci, ale jsou i nějaké další způsoby, případně odměny ve hře? Díky
 

aikomi

Mistr slova
@SimRon Diamanty se dali dříve získat ze studny přání, která byla eventovou budou. Ted už není. Kde jinde získat diamanty, než ve Věži věčnosti, když máš štěstí...A nebo přímo taky z džina, ale ten se dá získat pouze ve věži a musíš mít štěstí, aby jsi ho z té tajemné truhly dostal...Pak v řemeslné výrobě při vyzvednutí truhly je možnost získat dia...A pak co vím tak tady na fóru, když jsou soutěže.....
 
Nahoru