• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Denní dárek

Klokcour

Pozorovatel
Dobrý den ... před nedávnem byla spuštěna novinka ve hře a to "denní dárek" ... kdo jej dostává ??? ... já denní dárek nenajdu u oddělení diamantů při přihlášení ani na PC, ani na tabletu, ba ani na chytrém telefonu ... kde je chyba ??? ... nebo je denní dárek opět jen pro šťastlivé jedince ??? - hráč Klokcour
 

iDavis

Legenda
@Klokcour áno, funkcia denného darčeka je zatiaľ testovaná len na istej množine hráčov, pričom tí ktorí sú jej súčasťou, ho môžu vyzdvihnúť iba z mobilnej aplikácie.
 

Mescal

Znalec fóra
Ano, denní dárek mi na mobilu funguje; zatím jsem obdržel několik set svitků, mincí a hedvábí.
Co jsem zjistil, nový dárek je aktivován vždy o půlnoci.
 

WizardBeni

Kolemjdoucí
Můj denní dárek je jedno velké tajemství, které se skládá z malých tajemství na každý nový den. Mám slabý mobil a dáreček se mi nedaří vyzvednout. Prostě není každý den posvícení. Inu co už. Hraju dál, protože zvítězim tak jako tak.
ᕙ( • ‿ • )ᕗ
 

Martelan

Znalec fóra
Svitky jako dárek ? Dobrej vtip, těch je tady málo. Ještě bych doporučil zařadit tam úlomky kouzel . Tomu říkám Danajský dar :cool:
 
Nahoru