• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení DenisElf

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3907
  • Vytvořeno

DeletedUser3907

Guest
Ahoj moje jméno je Denisa a Elvenar hraju už nějakou dobu. Baví mě a už jsem si ji stáhla i do mobilu takže ve škole na přednáškách můžu hrát :D Jinak je mi 20 let a to je tak všechno co bych o sobě zatím řekla :)
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
a ještě nám řekni, co je to za chlupáče na fotce - kolik mu je, co je zač, a jak se má :-D tipl bych československého vlčáka tak 4-5 měsíců :))
 

DeletedUser3907

Guest
No tu fotku jsem našla na internetu. Strašně se mi líbí, protože je moc roztomilý a moc miluju psiska :) ale toto mám doma
18485602_1418856478152474_7600335760857283425_n.jpg
. Ti se mají moc dobře a od leva ten vlkošedý je Eragon, černý Logárek a hnědý Artík :)
 

DeletedUser2308

Guest
Jo a ked si ich fotila,tak si im pred čumáčikmi držala nejakú fajnú klobásku,že?Preto tie pohľady ....
 

DeletedUser3907

Guest
Ano držela jsem nad mobilem granulky :D A přesně tak je to celkem těžká práce přimět je aby se chviličku nehýbali, ale ti dva starší už to zvládají jenom malý Eragon s tím má trošku problémy vydržet 5 minut v klidu :D
 

Iddun

Guest
No to jsou nádherní pejsánci! Mimochodem, už sis přečetla náš měsíčník Ozvěny lesa? Mohla bys zaslat další fotky pejsánků @Embla a mohou se objevit v dalších číslech ;) A to neplatí jen pro Denču, ale i pro ostatní :)
 

DeletedUser3907

Guest
Děkuju Iddun. :) Ano četla jsem to a taky mi psala takže už je to posláno a třeba se tam objeví někdy :)
 
Nahoru