• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Datová náročnost hry

Saux

Znalec fóra
Nevím přesně, do jaké sekce by můj dotaz měl patřit, tak to zkusím tady :)
Jako každý rok se na teplejší měsíce stěhujeme na chatu, kam si s sebou samozřejmě beru i PC. Na chatě je to ale poněkud problematické, pokud jde o připojení k internetu, proto jsem nucen používat mobilní internet - strčím SIM kartu do jakéhosi mini-modemu, připojím k PC a je to. Problém je ovšem v tom, že u této služby je uplatňován tzv. FUP, tedy datové omezení (já mám 3 GB / měsíc) a když ho překročím, sníží se mi rychlost tak drastickým způsobem, že se internet stane prakticky nepoužitelným. Proto se chci zeptat, jak na tom Elvenar v tomto směru je, abych si např. nevyplácal měsíční limit za pár dnů a pak nazdar...
 

DeletedUser5485

Guest
Stáhni si měřič datového přenosu a uvidíš. Střídám domácí 500MB linku a občas pracovní 15MB linku a u té pracovní je znát rozdíl v rychlosti načítání měst. Doma turbo, v práci malá věčnost. Tipuju, že permanentní spojení se serverem bude na úrovní sledování 1080p videí na Youtube.
 
Nahoru