• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení Daletth

DeletedUser236

Guest
Zdravím zdejší osazenstvo,
jmenuji se Zuzka, ale v internetových vodách mě najdete spíše pod přezdívkou "Daletth". Pocházím od Kolína, jak ti medvědi .:) Elvenar jsem začala hrát před pár dny - narazila jsem na hru víceméně náhodou, ale zaujala mě a zatím mě baví...
Mám totiž slabost pro fantasy (spíše pro celou fantastickou scénu), což se projevuje i na mých zájmech. Nepočítáme-li dlouhodobě pěstovanou čtecí úchylku, tak můžete i na mé vlastní literární výtvory (ať už publicistické nebo beletristické) narazit na různých žánrových webech... A když už tu byla občas ta řeč o zvířátkách, tak bych ráda podotkla, že naše argentinská doga na mě právě hází vyčítavý pohled - asi chce ven, nebo co, a já tu sedím u počítače...:D
To by bylo ode mě zatím vše :)
 

DeletedUser236

Guest
Děkuji, děkuji :)
Recenze momentálně píšu pro webzin Dagon (dagon.cz) a nějaké moje výtvory beletristického rázu (ty bez "větších ambicí" :D) jsou k vidění na mých osobních stránkách - daletth.webnode.cz
 

graywolff

Guest
Zdravím Daletth. A já pořád, kde jsem se s Tvou přezdívkou setkal. No na MFantasy, to je jasné. Kdysi jsem se taky pokoušel psát, i když spíš do směru sci-fi nebo v kombinaci s fantasy, jo kde jsou ty časy... Vidím, že recenze nepíšeš jen do soutěže, ale rovnou na žánrový web. Jako někdejší vítěz podobné recenzentské soutěže ve hře Forge of Empires si dovoluji předeslat, že už asi znám vítěze té současné. Ale nechci to zakřiknout (já ovšem tentokrát konkurovat nebudu, jednou stačilo). Pozdravuj Walomeho, taky jsme se kdysi potkali, vidím, že na Dagon si ještě "posvítím".

EDIT: Teď se zrovna dívám, že jsem vám kdysi doporučil RSS a už ho máte, takže já zase mám ode dneška Dagon ve Feedly, super :)
 

DeletedUser236

Guest
Já viděla ikonku a říkám si: "Graywolff" - toho přece znám!" Svět je malý... :)
Co se týče Dagona - snažíme se dávat na čtenářská doporučení, v rámci našich možností. Třeba teď pracujeme na novém, modernějším vzhledu, ale nějak se to táhne...
Sci-fi jsem začala číst, konečně, ale na to, abych nějaké napsala, na to nemám - čarodějové, bájné potvůrky, to jo, ale mechanika a kvantová fyzika, na to nemám buňky :D
Pozdravy vyřídím, ovšem Walome se sem už taky propašoval :)
 

DeletedUser61

Guest
Dagon je super. Koukala jsem, že je tam hromada mých oblíbených seriálů. Určo přijde vhod i k výběru zajímavé knihy nebo filmu. :D Až budu mít trochu času, tak se chystám přečíst minimálně Nevěstu císařství. ;)
Lidi jak to děláte, že jste tak šikovní. :)
 

DeletedUser236

Guest
Snažíme se, aby si u nás na Dagonovi našel každý to svoje :D
Nevěsta je romantika :oops: Nemůžu si pomoct, ale přese všechno se mi do textu nějaká ta romantika propašuje... Snad se bude líbit, jestli se k ní jednou dostaneš :)
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Ahoj Zuzko, podíval jsem se na tvé stránky a opravdu klobouk dolů, snad svůj talent v psaní projevíš na našem fóru co nejčastěji, vítej tedy! :)
 

DeletedUser236

Guest
Snad ano - ještě pořád se trochu rozkoukávám, ale už se postupně snažím zapojovat - aspoň sem tam v Krčmě :)
 

DeletedUser34

Guest
krčma je to najlepšie miesto na zapojenie sa do čohokoľvek :)
 

DeletedUser61

Guest
Tak nevěsta je přečtená. Opravdu píšeš velice čtivě. Moc hezké. Akorát malý detail po odborné stránce. Přežít znásilnění osmi muži je skoro nereálné. Zemřela by na těžká vnitřní poranění. Viz. nedávná tragédie v Indii.
Nevěsta císařství se hodně podobá mé nejoblíbenější četbě Společenství čarodějů od Trudi Canavan. :)
Jestli něco jednou vydáš, tak se pochlub. Určitě si to koupím. Držím pěsti ať ti to vyjde.
 

DeletedUser236

Guest
Když jsem to psala, tak jsem tohle ještě netušila, dneska bych to asi taky napsala jinak - každopádně díky za poznámku, nějak ji tam zapracuji... :)
Soneu mám v knihovničce, ale ještě jsem se k ní nedostala...
Jedna kniha by mi měla vyjít v dohledné době, dají-li literární bohové - otázka je, jestli se to stihne už letos, nebo až příští rok na jaře...
 

DeletedUser76

Guest
Zdravím :).
Gratuluji k vydání knihy předem, jen vložím malinkou poznámku ohledně Soney.
Je skromná to žena a píše. Měla jsem tu čest přečíst si od ní její skvělé literární dílo ,které jsem dostala i s věnováním.
Nejsem čtenářem této literatury,ale její prvotinu jsem přečetla jedním dechem .
Jste obě dvě skvělé spisovatelky ať vaše spisovatelská tvořivost stále vzkvétá ;)
 

DeletedUser236

Guest
Děkuji, budu se červenat :oops:
To je tak, když se někdo nepochlubí se svým literárním kouskem... Dávám si tedy za úkol se jejího textu nějakým způsobem dopátrat...
 

DeletedUser61

Guest
Ono se není moc čím chlubit. Je to jen takový roztomilý fantasy příběh pro holky. :) Woody je na mě prostě moc hodná.:D
 

DeletedUser9

Guest
No to koukám, mám ráda upíry ale kouknu na cokoli :) nějaký odkaz i pro nás co moc nehledáme by nebyl ? :oops:
Předem moc děkujiii :) (třeba i soukromě)
 

DeletedUser236

Guest
Ježkovy voči, nějak mě tahle upozornění minula... :eek:
Omlouvám se, že jsem neodepsala dřív, stydím se :oops:
Odkaz, který poslal filips, kterémužto za to mnohokráte děkuji, je správný.
 
Nahoru