• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Dělnická chatrč a nový stavitel

mroukous

Guest
není mi jasné jak získám dalšího stavitele ani po přečtení Wiki. Mám dělnickou chatrč na lvl 2 a 2 dělníky. V záložce výroba mám možnost odemknout za 500 diamnatů dalšího stavitele, ale v popisku je že na lvl 2 mohu mít pouze 2. V záložce vylepšit je možnost vylepšit budovu za 500 diamantů a získám prostor pro nové stavitele, tedy získám pouze prostor a svitele ne, nebo zíkám zároveň i stavitele... jsem zmaten
Kterou volbu mám tedy použít, odemknout, vylepšit, oboje?
 

Frigg

Guest
Vylepšení a odemčení je de facto totéž... další stavitel je "jen"za těch 500 diamantů, není třeba platit 2x. Tím, že se zvýší level chatrče, stavitel se automaticky "nastěhuje" :)
 

DeletedUser1203

Guest
prosím vás k čemu je D.Chatrč píše se tam že to zrychluje výstavbu takže to znamená že to urychlí jen 1 postavení budovy a nebo se to týká i úrovně děkuji snad sem to vlákno patří sem tu nový takže nevím kde přesně seženu odpověd jako že tam je možnost si zakoupit dva stavitele to vím ale když jsem klik na svojí kasárnu a chtěl jí dát na úroven 8 tak sem mi čas ani nehnul tak bud je to chyba ve hře a nebo sem to špatně pochopil děkuji za vysvětlení;)podle mě vám blbne hra protože to co čtu je mi jasné :(
 

Frigg

Guest
V dělnické chatrči bydlí dělníci-stavitelé :) Kolik je stavitelů, tolik budov najednou může být ve výstavbě. Když je chatrč namotivována, doba výstavby se o něco zkrátí. Jakmile se zadá výstavba, motivace se použije a na další zkrácení je třeba další motivace.
 

DeletedUser1203

Guest
aha ale mi se čas nezkrátil :confused::eek:ještě jsem se nato koukal o kolik se mi to zkrátí a ono vůbec nic

//nadbytečná citace Frigg
 

DeletedUser1203

Guest
měl sem tam 7 hodin a 46 minut packu sem na D.Chatrči měl když sem klikl na vylepšení čas zůstal stejný i když jsem hru vypl a zapl tak čas taky byl stejný
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
No, když máš namotivovaného stavitele, tak už ti to ukazuje i v "požadavcích" na další úroveň čas, který už je s 10% bonusem :) Což můžeš poznat tak, že ten čas byl, místo normálním písmem, psán zeleně :) Porovnej si čas na wiki u té budovy s tím, který si tu napsal. A věřím, že bude jiný :)
 
Nahoru