• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení Coloron

Coloron

Guest
Ahoj všichni. Také bych se rád představil. Mám z toho trošku stres jelikož raději mluvím anglicky, ale tak snad mě neukamenujete. Pocházím z krásného města na Jižní Moravě a momentálně bydlím v Brně. Pracuji v dopravní společnosti ale nejraději studuji. Studuji cokoliv ale hlavně četbou knih.

Rád se obklopuji dobrou náladou a lidmi, kteří jsou přátelští a zábavní. Vzhledem ke svým zálibám, rád píšu. Především mě baví básně a krátké příběhy. Jsem docela pokročilého věku a online hrám jsem nikdy neholdoval. Není to o tom, že by mě nebavily, ale spíše forum k těmto hrám byly vždy dramatické.

Na tuto hru jsem narazil náhodou, i když na náhody nevěřím. Věřím, že tu poznám fajn lidi a snad se i něco nového naučím.
 

Coloron

Guest
Ahoj, jen tak napůl. V Brně pracuji ale bydlím cca 25 km od Brna. Třeba uhodneš. Je to malinké městečko se zámkem a zahradou. Teče nám tu potok a jsme hlavní tepnou na Uherské Hradiště :)

Co se básní týče, to já se klidně podělím.

//Odstraněna zbytečná citace. Sindri
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser418

Guest
Také já se připojuji k uvítacímu sboru a vítám Tě v klubu přátel krásné a pohodové hry Elvenar.:)
Také bydlím kousek od Brna, v malé vesničce plné dobrých a pohodových lidiček. ;)

Těším se, že se s námi podělíš o své básničky a příběhy.:rolleyes:
Přeji Ti, ať se Ti líbí nejen hraní Elvenaru, ale i komunikace tady s námi na fóru.
 

Coloron

Guest
Santerr a Luna děkuji Vám moc za krásná slova. Už mám pár básniček nachystaných ale budu to do vás pouště pomalu :) Jak říkáte, hlavně jde o radost a hezky příjemného času.
 

Coloron

Guest
Kapitola 1.

Skřítkové a permoníci


Skřítkové a permoníci
hrdě kráčí krajinou
Skřítkové a permoníci
prostupují houštinou

Kráčí světem s kuráží
boje se jim zachtělo
Do útoku vyráží
už je zase veselo

Spílají a útočí
nepřítel se vzdává
Než se slunce otočí
všechno zlato dává

Po vydatném lupu
zpívají si krajinou
Zlata mají pěknou kupu
mění cestu za jinou.

A takhle to všechno začalo. Tak dlouho cestovali, až došli do malebné krajiny. Krajiny, která v hlubokém lese skrývala hradby pradávného města jménem Spartos. Město, jehož sláva v dobách minulých k nebesům sahala. Skřítkové ale nechtěli riskovat a proto se ukryli do temného lesa. Lesa, jenž byl tak temný, že ani oko skřítků nevidělo daleko. V lese, který ukrýval velké tajemství. Tajemství jež změní historii tohoto kraje.......

/Pokračování již brzy/
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Coloron

Guest
Děkuji, příběh mám v hlavě a moc mě to baví, snad i ty duše nedočkavá brzy se dozvíš, kam Skřítkové putují a kam jejich sny doplují

//Odstraněna zbytečná citace. Sindri
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Coloron

Guest
Kapitola 2

Nalezení Colorona

Skřítkové a permoníci
radují se v houští
Kopu velkou pokladnici
do tance se pouští

Slyší dusot, slyší koně
to je ale divný les.........

Skřítkové a permoníci zaslechli dusot koně a přikrčili se za mohutný strom. Obraz toho co nadcházelo jim vyrazilo dech.

Běží žena, běží lesem
pláče, smyslů zbavena
Posilní se vinným trsem / něco jako trs hroznů
zbavuje se břemena.

Poté, co žena upustila uzlíček smotaný v látce do houští, utekla. Skřítkové jsou velmi zvídavá stvoření a šli se podívat kousek blíž. V tu chvíli uviděli děcko. Děcko zabalené do kusu látky a pohozeno. Nejstarší skřítek jménem Santerr se zaposlouchá do korun stromů. Zpívají dávno zapomenutým jazykem smutnou píseň.

" Pohozen do trávy
v hlubokém lese
Na obloze jenom vrány
v zeleném houští se třese

Usmívá se s radostí
v temném hustém lese
Plném zvláštních bytostí
pod plátýnkem třese "

Nejstarší skřítek Santerr vydává povel "stůjte, schovejte se, cítím osobu"

Stromy opět začínají zpívat

" Osoba to vážně divná
malá prsa, velká hlava
Snad je aspoň trošku vlídná
z toho kouká další zrada "

V tom se stromy opět utiší a skřítkové čekají co bude dál

/Pokračování brzy......../
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru