• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

co s penězi

leongeon

Pokročilý žák
ahoj lidi. Již nějakou dobu mám stále plný storage na peníze a i na zásoby. Chodím k obchodníkovi. Často. Také vím, že za peníze se dají koupit vědomostní body, ale tuto možnost úplně nevyužívám, protože v eventech je to často jako úkol a každá koupě tu příští zdraží. Poslední dobou již začínám zanedbávat sousedskou výpomoc.

Tak jsem se chtěl zeptat jak to řeší ostatní a jestli není nějaký elegantní způsob útraty.
 

paulo1414

Mistr slova
@leongeon mince utracam za VB. Samozrejme ze kazdy dalsi nakup stoji viac ale kam inac s nimi? Za jeden VB uz sice davam viac ako 2 miliony minci ale stale kupujem dalej. U obchodnika utracam iba kladivka.
 

LuciskaCh

Mistr slova
já utrácím peníze jen u obchodníka. Protože nákup bodů jsou úkoly snad ve všech eventech. Dál prozkoumávám provincie, to už mě teď taky stojí hodně. A pokud mám pořád moc a už se mi nechce utrácet u obchodníka (když už to stojí opravdu hodně), tak prostě nesbírám mince z budov, nechávám je tam ležet, dokud zase nejsou potřeba.
Můžeš ještě při motivaci ty peníze odmítat, když máš plno a nechceš je.
 

DeletedUser5485

Guest
U mě zatím funguje, že nakoupím cokoliv a zdraží se to. Tak koupím vždy jen tu a tam něco a pak to nechám být. Po cca 24 hodinách se vše resetuje a jsem opět na první nejnižší ceně. Nevím ovšem, jeslti to funguje trvale, nebo to po nějaké úrovni už jen stoupá na ceně...
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
sice už staré téma, ale snad nevadí :)

také utrácím pravidelně zlato u obchodníka, i když se snažím co nejmíň. ale s kvetoucím obchodním cechem @6 už to nejsou zase tak zanedbatelné částky : ty 3-4 tisíce obou nebonusových základních surovin navíc je fajn.

nicméně teď s útratou zlata volím trochu odlišnou strategii. člověk vždycky v první půlce kapitoly má zoufalý nedostatek, protože se všechno vylepšuje. a v druhé půlce kapitoly zase neví co s ním.

nejvíc lezou do peněz dílny a rozšíření z výzkumu. hlavní sídlo sice také, to není tak hrozné. dílny si vylepším o 1 úroveń všechny (pokud mění tvar, kvůli přestavbě) a pak je nechám být. a kdykoli mám přebytek mincí, dám zvedat dílnu. (do toho samozřejmě průzkům provincií). rozšíření z výzkumu to samé - pokud nemám zrovna zoufalý nedostatek místa, prostě si počkám, ať nejsem s penězma pořád jak na houpačce :)
 

DeletedUser341

Guest
já s nima tedy byl pořád v přebytku (když stavim dílny a pod, beru to s kouzlama na kulturu), a protože obchodníka dost ignoruju, už jsem na 1045k mincí za jeden výzkumný bod (čerstvě hotový elementálové).. taky by ty ceny za VB nemusely růst tak rychle :D
 
Nahoru