• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Co mě ve hře pobavilo :D

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2739
  • Vytvořeno

DeletedUser2739

Guest
Nevím, jestli tu je někde prostor pro takovéto vzkazky či glosy, ale přijde mi to fajn. Takže:
Dnes hraju, hraju elvenar, od klávesnice se už kouří, myš drhne o podložku. Když tu najednou vyskočí nová nabídka na nákup diamantů. Že prý bonusové vědomostní body k nákupu všemocné elvenarské měny přihodí. Říkám si, hmm, někdy dávaj 60 % diamantů navíc, to je celkem dobrý. Ale jindy zase přihoděj pár desítek káštánků, výhonků a všeho možnýho, co je v eventu zrovna potřeba - to zas tak dobrý nebejvá. Tak já na to tedy ryze ze zvědavosti mrknu...
Okno se pomalu načítá, říkám si: kolik tak těch vědomostních přidaj na základním balíčku – 50 by mohli, nebo 30 třeba, 20 vnímám jako minimum. Nabídka vyskočila! najíždím myší (stále drhne, drhne) na balíček, abych se podíval, jak se INNO pláclo přes kapsu...

...

...

Nechápal jsem, nevěřil jsem. Čtyři! Celé čtyři vědomostní body k nákupu balíčku!
No fakt jsem se nasmál :D:p:D

Ale tak zase abych nebyl zlej: jeden bod běžně stojí 45 diamantů, takže to máme 180 diamantů za všechny, což je bonus necelých 29 % (k 630 diamantům v balíčku). U nejdražšího balíčku (pro mě vzdálenějšího než bejvalá planeta naší sluneční soustavy) to vychází už na skoro 50 % diamantů navíc (avšak přidaných formou VB).

No a když se podívám na to své minimum: 20 VB = 900 diamantů, tak to by byl opravdu slušnej bonus k těm 630 z balíčku. Takže nakonec se musím smát sám sobě a své naivitě :):rolleyes:

Jen je tedy škoda, že to nemůžu udělat naopak, vyměnit některé VB za diamanty. A pak to už jen dotáhnout do konce a měnit si diamanty za peníze :cool: No řekněte, nebyla by z elvenarského diamantu slušná konkurence pro Bitcoin? ;)

P. S.: omlouvám se bratrům Moravanům a také všem zatrpklým češtinářům za to, že píšu, jak mluvím :p:p:p
 

Kameron

Znalec fóra
Ahoj, já se taky směju, je to teda spíš smích trochu hořký.....těšil jsem se na dobrodružství společenství, ty odměny ale jsou výsměch všem příznivcům...hrál jsem jen abych netrhal partu...a připadal si jak vůl, že se honim za něčim, co ani nepostavím........hru jsem začal pro ten nový svět, který se zdál lepší než ten reálný.....radši půjdu hrát na konzoli férovou hru, která z vás netahá na každym kroku peníze
 

DeletedUser2739

Guest
no, dobrodružství taky dělám spíš jen pro zpestření, odměny jsou spíše smutné, takže ani na ten hořkej smích to není :D Diamanty jsem asi dvakrát, třikrát koupil, jakože takové skromné poděkování za hru. Na druhou stanu mi tam vysej, protože je mi líto je utratit, (ale jako měl jsem velký nutkání koupit si palác šneka :D ). Chtěl jsem napsat aspoň něco, čemu by se dalo zasmát, ale fakt mě nic nenapadlo. Tak snad jen tomu zoufalství :D
 

Jasnost

Učedník
Mě pobavil úkol "Vlastně 0 portálů" :-D Asi divný překlad, stačilo by napsat zbourej portál
 

Hexik

Znalec fóra
@Jasnost no ono to ale neni totez protoze ukol prodej portal j tam taky v nejake epizode
rozdil vlastne poznas jen pokud uz jsi portal zbourala predtim tak ukol ktery uvadis je splneny ale pokud je ukolem zbourat portal tak musis nejaky postavit a pak zbourat pokud
 
Nahoru