• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Opraveno chybné zobrazení po výstavbě

CherryFlower

Guest
Zadala jsem výstavbu zbrojnice, nejprve to na tabletu několikrát hodilo interní chybu po přesunu a zadání výstavby, to ale zdokumentované nemám. Pak to na PC naskočilo a po dokončení výstavby zmizely fialové plachty a zůstalo prázdné políčko. Po restartu se nová stavba objevila.


 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Ahoj, děkuji za upozornění, bohužel tě musím poprosit o vyplnění tohoto formuláře, nám se chyba nepodařila ověřit. Díky!
 

CherryFlower

Guest
Beru to tak, že to bylo krátce po nahrání nové verze a mohlo se ještě dít cokoliv :) Kdyby se to objevilo znova, tak to zdokumnetuju, ale zatím je klid.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Nejsi jediná, kdo nám tuto chybu nahlásil, bohužel nám se ji zatím nepodařilo tzv. reprodukovat. Proto hledáme co nejdetailnější informace, abychom našli příčinu a opravili ji. ;)
 

CherryFlower

Guest
Verze hry: 0.26.1421-c0ba048-(master) (2015-10-06 10:53)
Herní svět: Arendyll
Prohlížeč a jeho verze: Mozzila
Verze Flash Playeru: 19.0.0.185
Operační systém: W 8.1
Rozlišení obrazovky:
1280x1024
Jméno (vaše přezdívka ve hře) účtu: CherryFlower
Herní rasa: elfka
Jak častý je výskyt chyby (jak často se opakuje): stalo se o jednou
Název úkolu:
Současný stav:
Očekávaný stav:
Kroky, které vedou k chybě:

S touhle stavbou byl problém už předtím, když jsem se jí na tabletu pokoušela vylepšit po dokončeném výzkumu. Stavba byla na kraji města a po přesunu a zahalení stavby do stavebního to hodilo interní chybu a vylepšní zase zmizlo. Po přechodu na PC se výstavbu podařilo zadat, ale po dostavění pro změnu zmizela. Jedn alo se o stavbu na kraji města, po dokončeném výzkumu a se změnou rozměrů.
Screen (obrázek) chyby
:
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Ještě jednou děkuji! Jenom malá doplňující otázka: máš prosím aktivovanou hardwarovou akceleraci?
 

CherryFlower

Guest
Nevím, jestli to s tímhle souvisí, ale při zadávání výstavby mi to tentokrát hodilo tohle:



Jedno vylepšení dílen se mi podařilo zadat a při druhém to spadlo.
 

DeletedUser122

Guest
Možná to také souvisí, já si toho všiml zatím 2x a nevím, jestli je v tom nějaké pravidlo, mně se zase prozměnu občas nenačítají vojáci po výcviku. Vycvičím jednotky a v záložce tábor nejsou. Stalo se mi to zatím 2x, a v obou případech u golemů, pokud restartuju hru, vojáci se objeví. Bohužel to asi o moc víc nedoplním, těžko se to chytá, když se mi to poprvé stalo asi před měsícem a dneska podruhé (resp. možná se to stalo víckrát, ale dvakrát jsem to zaregistroval)
 

luterina

Veterán
Po výstavbě a zadání požadavku výroby se objekt jeví že spí, po restartu hry je vše v pořádku, obsah cache jsem vymazala, ale nepomohlo to, před výstavbou i během ní jsem prováděla běžné akce (akce na mapě světa, akce u sousedů a členů společenstva, zadávání úkolů dílnám, výcvik vojáků, sběr mincí, odmítání/přijímání úkolů, obchodování, akce ve výzkumu apod.) které poskytuje daná úroveň a hra. Jednotlivé kroky jak po sobě šly zaznamenané nemám.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser312

Guest
Ahoj

dokončila se stavba dílny na 11 a dokud jsem neobnovil stránku bylo vidět jen otazníky nad prázdným polem to bylo 1.112015

a teď se stalo to samý ale u dílny co se dostavěla na 10 tentokrát jsem počítač restartoval a smazal cache a historii nezkoušel jsem refreš stránky

http://prntscr.com/8y1ko5

http://prntscr.com/8y1pry

Verze hry:
Herní svět:
Arendyll
Prohlížeč a jeho verze: Chrome 46.0.2490.80 m
Verze Flash Playeru: 19.0.0.226
Operační systém: W 10
Rozlišení obrazovky:
1366x768
Jméno (vaše přezdívka ve hře) účtu: Raduzz
Herní rasa: elf
Jak častý je výskyt chyby (jak často se opakuje): 2x
Název úkolu:
Současný stav:
Očekávaný stav:
Kroky, které vedou k chybě: při dostavbě první budovy jsem právě dobojoval vyzvedl odměnu a vrátil jsem se do vesnice.....
při druhé budově jsem chvilku před dokončením budovy klikl na mapu a pak se hned vrátil zpět pokaždé běžela ještě druhá stavba.... a měl jsem otevřenej alianční chat
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser312

Guest
už je o tu zas :) podmínky stejný jak minule.... dobojoval jsem (mimochodem 303 jednotek protivníka je docela slušná 3,14čovina) a po návratu do města se ukázalo tohle.... http://prntscr.com/8zy8ys

docela sranda.... po dokončení další stavby ta stavba byla vidět ...... ale jak jsem spustil stavbu obytný budovy tak ta před chvilkou dokončená zmizela...... http://prntscr.com/8zyknq
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser312

Guest
njn tak se holt necháme zavřít na izolaci :-D vezmem si sebou bečku piva kus špeku a kousek suchý brzdy :-D jo a okurky ;-)
 

Seara

Pokročilý žák
jjj,pivo a brzdu beru,špíček Ti s láskou přenechám a vezmu si s sebou ku uzený krkovice.Přežijeme než se to přežene :)
 

DeletedUser34

Guest
to asi zamestnaci danej budovi uplatili čarodeja nech im tie budovi zneviditelni aby mohli mať závodnu dovolenku kde niet budovi tam niet práce
Seara ten tvoj podpis je super vždy ked sa mihoce ta voda si myslim ze mam poruchu monitora :D
 

DeletedUser467

Guest
Zdravím, chybu tady máte označenou jako "opraveno". A když to bylo znovu nahlášeno v tomto tématu, tak to bylo označeno jako duplikát tohoto tématu, které bylo ale označeno jako "nelze ověřit". Takže sem z toho trochu jelen a nevím jak se to s tou chybou má. Omlouvám se tedy, pokud se o tom ví a řeší se to. Každopádně mě tohle poslední dobou zlobí docela často.

Verze hry: 0.31.2735-v0.31.1-(master)
Prohlížeč a jeho verze: Google chrome - verze 47.0.2526.106
Verze Flash Playeru: 20.0.0.267
Operační systém: Windows 7 64bit
Rozlišení obrazovky: 1366 x 768
Aktivovaná hardwarová akcelerace: ano

Jak často se chyba opakuje na stupnici od 1 do 5: 4/5

Současný stav:
Po dokončení vylepšování budovy je budova neviditelná.

Očekávaný stav:
Oprava, tj. aby se budova po vylepšení ukázala.

Kroky, které vedou k chybě (pro opravu chyby velmi nutná informace!):
Chyba se mi objevila už víckrát, ale dnes jsem vysledovala, že jsem předtím motivovala členy spolku a když jsem se pak vrátila do svého města, bylo vylepšovaní budov dokončeno, ale budovy nebyly vidět. Nevylučuji však, že neexistují i jiné kroky, které vedou k chybě. Zdá se mi divné, že by se mi dříve vždy budovy dostavěly zrovna při motivaci spolku :)

Screen (obrázek) chyby:
aa1.jpg

Po refreshi
aa1a.jpg
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Ahoj, pravda je taková, že s touto chybou nemáme problémy poprvé. Vždy se opraví, a poté se objeví znovu.

A to je i tento případ, chyba byla opravena, proto byl její stav nastaven na Opraveno. Naštěstí tu máme vás, kteří nám dají vědět, že je něco špatně! Díky tedy za spolupráci, stav chyby změněn na Potvrzeno. Tvůrci hry již připravili pro další verzi opravu! ;)
 
Nahoru