• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Není chyba Chybné zobrazování oken při najetí na budovu

mmenie

Pokročilý žák
Jestli už to nikdo předemnou neudělal, chtěla bych upozornit na to, že se snad již od počátku spuštění české verze hry dost často (někdy jednou z pěti, někdy jednou z deseti případů) špatně zobrazují "okna" při najetí na budovu (viz obrázky). Vždycky je třeba najet kurzorem někam jinam, po druhé už se okno zobrazí správně. Buď se zobrazí komplet popisek jiné budovy, nebo je chybná jen část. Už jsem kvůli tomu několikrát psala na support, bezvýsledně, tak to zkouším tady.


EDIT:

Verze hry: v1.11.7-(1e0017b) (2016-08-03 14:56) a předchozí
Prohlížeč a jeho verze: Mozilla Firefox 47.0.1 a předchozí, Safari 9.1.2 a předchozí
Verze Flash Playeru: 22.0.0.209 a předchozí
Operační systém: OS X El Capitan 10.11.6 a předchozí, W7
Rozlišení obrazovky: 1920 x 1080
Herní svět: Arendyll, Winyandor

Jak často se chyba opakuje na stupnici od 1 do 5: 3/5

Současný stav: Špatně se zobrazující "okna" při najetí na budovu. Vždycky je třeba najet kurzorem někam jinam, po druhé už se okno zobrazí správně. Buď se zobrazí komplet popisek jiné budovy, nebo je chybná jen část.

Očekávaný stav: Zobrazení podokna týkajícího se aktuální budovy.

Kroky, které vedou k chybě: 1. Najetí kurzorem na budovu

Screen (obrázek) chyby:
Snímek obrazovky 2016-08-05 v 22.18.09.png Snímek obrazovky 2016-08-05 v 22.17.54.png
 
Naposledy upraveno:

Magni

Guest
Děkujeme za nahlášení problému! Ačkoliv, nejde mi se nezeptat... Můžete prosím říct, co podle Vás představuje slov "několikrát"? Protože použít toto slovo pro vyjádření slova "nikdy" je nevhodné :) A ne moc pravdivé.

Edit: Ještě jsem pozapomněl... Pro nahlašování chyb tu máme vytvořenou takovou šablonu. Díky ní je snazší chybu "najít" a vyřešit. Proto prosím vyplňte šablonu, která je zde. Děkuji!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

mmenie

Pokročilý žák
A kde přesně píšu, že jsem na support ohledně této chyby psala z tohohle účtu? ;)
Ta šablona je určitě zjednodušující a upřesňující věc, ale jelikož elvenar hraju pravidelně na vícero počítačích/platformách/prohlížečích, tak bych se asi upsala. Ale samozřejmě můžu něco náhodně vybrat a vyplnit to.
 

dRaczek

Pokročilý žák
No to se mi stává když pracuji s jednou budovou (zadám výrobu, dám budovu vylepšit apod.) a ihned potom najedu na jinou. Já dávám za vinu flashi, že jednoduše nestačí zareagovat rychle, takže s tímto asi tvůrci moc nezmůžou.
 

Magni

Guest
A kde přesně píšu, že jsem na support ohledně této chyby psala z tohohle účtu? ;)
A jste si jistá i tímto tvrzením? Ne že bych Vás chtěl označit za lháře, ale i tuto skutečnost máme možnost ověřit. Já osobně strašně nemám rád lži, takže proto to tu takto řeším :) Nicméně to není k problému a nepatří to sem. Já i Vy pravdu víme.

A aby tu bylo něco přínosného....
No to se mi stává když pracuji s jednou budovou (zadám výrobu, dám budovu vylepšit apod.) a ihned potom najedu na jinou. Já dávám za vinu flashi, že jednoduše nestačí zareagovat rychle, takže s tímto asi tvůrci moc nezmůžou.
S tímto souhlasím, i mě to už napadlo. Nicméně to prověříme.
 

Tirhaz

Pokročilý žák
popisovaná chyba v záhlaví stránky se mi stává také a také "občas"...hraju jeden účet na obou světech a jen z jednoho počítače - nontika...slovo "občas" - nelze specifikovat, protože to nepočítám...:D...
 
Nahoru