• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Opraveno Chybné zobrazení počtu stavitelů

DeletedUser122

Guest
Verze hry: 0.27
Herní svět: Arendyll
Prohlížeč a jeho verze: Chrome 46.0
Verze Flash Playeru: -
Operační systém: Win 8.1
Rozlišení obrazovky: 1600 x 900
Jméno (vaše přezdívka ve hře) účtu: DuckToy
Herní rasa: elf
Aktivovaná hardwarová akcelerace: ano

Jak častý je výskyt chyby (jak často se opakuje): 2x

Současný stav:
Dnes se mi během dne 2x stalo, že se po dokončení stavby nevrátil stavitel. Standardně skončilo vylepšování stavby, v liště vlevo nahoře zůstalo 0/2. V tomto případě nelze zadat další stavbu, v prvním případě se mi po chvíli dostavila druhá budova a stavitelé se vrátili oba současně, v druhém případě jsem restartoval hru. Napadá mě ještě, že když jsem otevřel dělnickou dílnu, tak tam byl stavitel jako nezaměstnaný. Jestli se mi to stane znovu, udělám screen

Očekávaný stav:
Stavitelé by se měli vracet hned po dokončení stavby do práce a nechodit na pivo
 

CherryFlower

Guest
Dějí se zajímavé veci s výstavbou... já včera dala stavět kasárna, tvářilo se to jako, že se postavily ihned, ale stavitel volný nebyl... po restartu se kasárna zahalila do stavebního správně.
Předtím jsem také dostavěla domky, ty se neukázaly, jen se splnil úkol a prázdnej plac ve městě, po restartu se domky ukázaly.
Počty stavitelů se také ukazují všelijak. Těch vynucených restartů je třeba pořád víc a víc :-(
 

DeletedUser485

Guest
To, že stavitel odešel po dokončení práce na pivo a nevrátil se zpět se mi dnes ráno taky stalo, byl nutný restart a potom již vše klapalo.
 

DeletedUser122

Guest
Tak se mi podařilo udělat screen toho, jak je stavitel na pivu... Vlevo nahoře je u stavitelů 0/2, v dělnické chatrči se ale stavitel válí a nic nedělá.

Beer.jpg
 

DeletedUser122

Guest
Tak dnes se mi něco podobného stalo s počtem lidí: večer jsem dostavěl a zbylo mi 0 lidí, dal jsem tedy na noc stavět 2 domy ze 12. na 13. úroveň (tedy 2 x 40 lidí) a ráno po přihlášení mi v okénku lidi svítilo jen 40. V tu chvíli mě nenapadlo to zkoumat, přemýšlel jsem, jestli jsem se někde nespletl nebo jestli jsem nedal stavět jen jeden dům, ale nespletl... Po restartu hry se pak skutečně objevilo 80 lidí.
 
Nahoru