• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Není chyba Chyba ve velikosti oddílu

DeletedUser2219

Guest
Ahoj. Dnes odpoledne proběhla nějaká aktualizace. Měla jsem oddíl velikosti 60, nyní pouze 36!!! prosím o opravu.

verze hry: Elvenar v1.15.13
svět: Winyandor
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Nějaká aktualizace fakt proběhla, no :D Zřejmě to bude mít spojitost s tím přesouváním výzkumů a vybalancováním. Podle mě to chyba není.
 

DeletedUser1936

Guest
A hlavně podle mě po té aktualizaci mohou úplně zrušit automatický boj, protože to naprosto všechny prohraje a to i toho poměru, který to normálně vyhrává ( změny slabostí a účinnosti u vojáků jsem zaregistrovala). Od teď můžu jen vykupovat...
 

DeletedUser2229

Guest
souhlasím, chyb je a navíc to vymazalo rozšiřování ve výzkumu, narušení celých řad výzkumu
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
S novou aktualizací došlo ke změně počítání velikosti oddílu. Velikost oddílu se nyní počítá takto: pořadí vylepšení velikosti oddílu x 3 + základní velikost (ta jest 6).

Což znamená, že pokud máme vyzkoumané např. Vylepšení velikosti oddílu 7, tak velikost oddílu bude následující: 7x3+6x3+5x3+4x3+3x3+2x3+1x3+6.
 

DeletedUser2739

Guest
můžu se zeptat, tou 7 se myslí nejvyšší vylepšení nebo počet vylepšeních? Jakože když budu mít vylepšení 21, ale nebudu mít 20, tak se to bude počítat jak? 21x3 + 19x3 + 18x3 +... nebo 20x3 + 19x3 + 18x3 +...
 
Nahoru