• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Opraveno Chyba v zobrazení měst sousedů

Tirhaz

Pokročilý žák
Doporučuji zkusit snížit grafické efekty města. Při pomalejších připojeních se může stát, že se celá grafika nenačte.

Díky za radu...a kdepak mám snížit grafické efekty města?
 

DeletedUser1148

Guest
Tirhaz i když to snížíš ,tak to nepomůže.Já to zkoušela.jinak grafické efekty můžeš snížit přes nastavení.
jediné co pomáhá ,když už jsi v tom městečku ,tak zaroluj.A městečko se ti objeví.

//Doublepost. Používej tlačítko Upravit! Sindri
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser744

Guest
Všechny rady, které tu jsou, jsou k ničemu. Pomůže to někdy u jednoho souseda, ale u dalšího je to znovu. Jedině restart hry pomůže aspoň pro několik dalších sousedů. Hra se stává otravná, Brzy to polovina hráčů přestane hrát. Už to zase trvá dva týdny a nic se neděje.
 

DeletedUser1148

Guest
Fredy1159 to rolování pomáhá u každého.Ale musíš vždy v každém tom městečku rolovat znovu.To je jediné ,co pomůže.Resart mi nepomohl vůbec.
 

DeletedUser744

Guest
Mně ten restart pomáhá asi tak, že v průměru asi 8 až 10 dalších měst můžu motivovat bez problémů. Je to různé, někdy 2, někdy třeba 15. I tak je to jenom nouzové řešení a měli by s tím programátoři rychle něco udělat, pokud nechtějí přijít o velkou řadů hráčů a tím samozřejmě i o finance. Kdybych měl u každého souseda točit kolečkem, tak to raději přestanu hrát.
 

Magni

Guest
Všechny rady, které tu jsou, jsou k ničemu. Pomůže to někdy u jednoho souseda, ale u dalšího je to znovu.

Jsem si jistý, že kdyby žádná rada nebyla, zlobil byste se tu ještě víc ;) Jak se říká, lepší než drátem do oka. Ale ne každému se člověk zavděčí, tomu rozumím :) Jsem si jistý, že vývojáři na opravě intenzivně pracují a už dávají dohromady aktualizaci, která opraví i další chyby. Nejsem si jistý, jestli polovina hráčů kvůli tomu bude končit, ale vy asi máte v tomto lepší přehled, takže váš odhad je mnohem přesnější, než by mohl být můj. Jedno dočasné pootočení kolečkem není žádná dřina a je to bohužel jediné jednoduché řešení. Ale někomu třeba vyhovuje více klikání, než otočení kolečkem a pak tedy upřednostňuje restarty, které nemusí vždy pomoct. No, asi záleží na každém, kdo co považuje za lepší :)
 

DeletedUser744

Guest
Použiji Vaše slova. Nejsem si jistý, že vývojáři na opravě pracují intenzivně, ale vy máte v tomto lepší přehled, takže Váš odhad je určitě přesnější, než by mohl být můj. Kdyby to otočení kolečkem neměnilo velikost zobrazení, tak bych to dočasně bral. Změna velikosti zobrazení ale ztěžuje orientaci a tak je pro mně lepší restart a potom motivovat 10 sousedů bez problémů a bez točení kolečkem. Kdyby ta Vaše odpověď byla napsáno bez těch smajlíků, tak bych diskutoval dál, ale takhle nebudu, nemám už o čem.
 

DeletedUser1148

Guest
Fredy1159 no tu velikost si můžeš změnit na normál....po otočení kolečkem se to zobrazí městečko,sice je zblízka ,ale můžeš si ho dát na normál.Zobrazené už zůstane....podle mě je to jednodušší ,než restartovat pokaždé hru.
 

Magni

Guest
Ano, to si těžce troufnu říct, že mám ;) Aha, tak asi tady je zakopaný pes. Hra má funkci přiblížení/oddálení ve hře. To znamená, že když přiblížíte a hned oddálíte, máte hru naprosto stejnou jako vždy. Vy nejspíš přibližujete skrze kolečko a tlačítko ctrl (nebo ještě úplně jinak). Tak či onak, tam a zpět pohnutí kolečkem není žádná dřina. Přiblížíté a hned zpět oddálíte. Je to nepříjmené, možná i trochu otravné, ale rozhodně ne nic, co by nešlo dočasně přežít.
 

DeletedUser1198

Guest
Ten problém máme asi všichni a každý jej řešíme po svém. Já "cvrnknu do krysího kolečka" sem a hned zpět a je to. Není to nic nového, dělá to spousta lidí, pokud někdo přijde na efektivnější způsob, tak sem s ním. :) Co moc nechápu je to, že když už je chyba uznaná a tudíž i odeslaná vývojářům a je to červeně vidět i v názvu tématu, proč je na tuto chybu znovu poukazováno. Není to trochu zbytečné? Dokud chyba nebude opravena, stejně se bude vyskytovat a pokud jak jsem psal nemá někdo lepší nápad jak jí dočasně řešit, než bude odstraněna systémově, přijde mi vše ostatní jen jako mírně řečeno spam, pokud přitvrdím, pak jako trolling. Osobně budu rád, (asi jako všichni) až nás této chyby vývojáři zbaví ale než k tomu dojde, tak prostě jednoduché sekundové "cvrnk-cvrnk" :)
 

DeletedUser1148

Guest
pes63 ten trolling si vystihl pejsku :D ....přesně dvakrát otočím a je to vyřešené....také na tom nevidím nic obtížného.Než se chyba vyřeší ,tak toto dočasné řešení je nejrychlejší a nejefektivnější. Ani ctrl nepoužívám.Jen kolečko. Myslím si ,že to se přežít sptopro dá :D;)
 
Nahoru