• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Není chyba Chyba v zimním setu, napojení na cestu

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3281
  • Vytvořeno

DeletedUser3281

Guest
Zdravím,

Po posledním updatu se ukázala chyba v napojení, do té doby vše fungovalo, musel jsem přesunout budovu a napojit to dodatečně, abych nepřecházel o orky, v příloze screen bez silnice.

Mělo by to fungovat jako dříve, že stačí napojit jen jednu budovu, ale jak to vypadá došlo k nějaké změně a napojení to bere, jen od jiné než stejné budovy, ale to přece není normální?

Díky za informace nebo řešení :)
 

Přílohy

  • 2018-04-20_203850.jpg
    2018-04-20_203850.jpg
    762,2 KB · Zobrazení: 68

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Zdravím,

o chybu se nejedná. Set se skládá z určitého počtu budov a minimálně jedna budova ze setu musí být napojena cestou na hlavní sídlo. Pokud položíš vedle sebe stejné budovy, tak nelze očekávat, že to bude fungovat stejně, protože je každá ta budova z rozdílného setu.
 

DeletedUser3281

Guest
A jak tedy vysvětlíme, že jsem tam měl celou dobu dělníky a vše fungovalo a najednou to nejde? Že tam před tím byla chyba a oni jí opravili? Protože podle mě tohle je nesmysl.

Set se může skládat z neomezeného počtu budov, tohle je další důvod, ten set z města vyhodit, protože jako tahat silnici k budovám, co se prostě nemají možnost dotýkat se unikátní z nich dělá díky silnici větší budovy, kdy dojde k rozdělení jejich efektu a znehodnocení.

Jen pro upřesnění, všechny budovy jsou z jednoho setu, všechny budovy do posledního týdne fungovali, ano nebyli u nich bonusy ale ta podmínka propojenosti fungovala.

Nevím tedy zda jsem byl pochopen, když se píše, že je budova z rozdílného setu. Celé je to zimní event, opravdu se nesnažím propojovat fénixe.

Možná chápu, jak je myšleno to jiného setu. A jak hra určuje, co je který set? Co když jsem první získal budovu, co je u sídla a až po tom jinou... Dle mě tam přidali prostě po nějaké době podmínku, propojení s unikátní budovou i u silnic, to mi jako vysvětlení stačí a je to jen další důvod se na tyhle jejich novinky vybodnout :D
 

Přílohy

  • 2018-04-23_091713.jpg
    2018-04-23_091713.jpg
    282,3 KB · Zobrazení: 52

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Mýlíš se, set s skládá z omezeného počtu budov. Zimní sada se skládá ze 4 budov. Pokud máš 5x budovu „Zamrzlý orčí vír“, máš 5 rozdílných setů (i když jsou ze stejné události), tudíž musíš mít všechny sety napojeny na hlavní sídlo. Pokud to předtím fungovalo, tak to musela být chyba - dle mého názoru.
 

DeletedUser3281

Guest
Ok díky, vyřešil jsem to prohozením a pro příště vím, že ty sety moc smysl mít nebudou :) Ty podmínky napojení na cestu to dost kazí :/

Díky za osvětu
 

DeletedUser341

Guest
Mýlíš se, set s skládá z omezeného počtu budov. Zimní sada se skládá ze 4 budov. Pokud máš 5x budovu „Zamrzlý orčí vír“, máš 5 rozdílných setů (i když jsou ze stejné události), tudíž musíš mít všechny sety napojeny na hlavní sídlo. Pokud to předtím fungovalo, tak to musela být chyba - dle mého názoru.
Tohle tvrzení je podle mne nesmysl, viz moje město (4x fontána, ale jen 1x cesta, navíc nevede ani k jedné z těch fontán). Podle toho, co se tu píše, bych tipoval, že set se "rozbije", pokud se bude budova dotýkat pouze stejné budovy (což je právě situace popisovaná v chybě, a já tohle nikdy netestoval), a už žádné jiné ze setu (tedy když vír připojím jen k víru), ale pokud dám 5 stejných budov, a všechny je propojím s jednou jedinou jinou, bude set jako celek fungovat a bude mu stačit jediná cesta.

e5O4M7

https://ibb.co/e5O4M7

(červeně zakroužkované všechny 4 fontány)
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Promiň, ale srovnáváš trochu něco jiného. ExplorerFfff tam měl všechny stejné budovy vedle sebe, nikoli různé, jak máš Ty. Pokud postavíš do řady 5 stejných budov, které se nebudou dotýkat jiných setových budov a k jedné z nich dáš cestu, tak připojená bude pouze jedna jediná. Ostatní budou hlásit, že nejsou připojené. Proto píšu, že se jedná o různé sety, jelikož se tak budou chovat. ;)
Bez názvu.png
 

DeletedUser341

Guest
Však to tak píšu... Myslím, že se střídavě "tak trochu nechápeme", ale pravda bude taková, jak oba píšem... Pokud jsou to "jen stejné budovy", set "nefunguje". Pokud se mezi ně vloží jiná z stejné sady, fungovat budou "všechny" :)
 
Nahoru