• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Opraveno Chyba v trhu

GoldAngelcz

Velmistr písma
Zdravím,

dost často se stává (a nejen mně), že když vezmu nabídku na trhu, stránka na které jsem (třeba 2/14) se najednou posune o jednu vzad. Ovšem dole to pořád ukazuje stejnou stránku, na které jsem byl původně (tedy 2/14). Hlavní problém je ale to, že když člověk bere víc nabídek "najednou" a kliká rychleji, po první přijaté nabídce nakonec kliká a přijímá úplně něco jiného než původně chtěl. Už kolikrát se mi stalo, že místo nabídek které chci jsem vzal úplně jiné nebo dokonce zboží které jsem chtěl jsem nakonec zase prodal. Což je dost nepříjemné! Bohužel to asi nejde ukázat jinak, než videem, který bohužel nemám možnost teď natočit. Každopádně odzkoušení přímo ve hře by určitě mělo stačit. Když ne, zkusím udělat to video. Protože tohle je opravdu dost iritujicí chyba (chtěl jsem použít výstižnější slovo, ale ovládl jsem se :) )
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Díky moc za upozornění! Není nutné natáčet žádné video, opravdu se jedná o chybu, která ve hře nemá co dělat. Technici už o ní ví, od příští verze 0.23 by k tomu nemělo docházet. Za způsobené nepříjemnosti se moc omlouváme, mrzí nás to.
 
Nahoru