• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

chyba ukradená kouzla

  • Zakladatel vlákna DeletedUser5021
  • Vytvořeno

DeletedUser5021

Guest
chtěla sem se zeptat , za sousedskou pomoc sem dostala kouzla a když sem se vrátila zpátky do města a klikla na kouzlo tak se mi nepřipsalo na kouzelnou hulku a to se mi stalo 2x . proč to nejde , když jiným členum klanu to jde
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Dobrý den, je mi líto, ale v tomto případě je nutné napsat na herní podporu, kolegové se na to podívají. Tady na fóru bohužel nepoznáme, kde se stala chyba.
 

DeletedUser5240

Guest
koupila jsem balíček přes googl play potvdilo mi to že platba proběhla úspěšně ale diamaty a kouzelné body mi na mé město nenaskočily .....otazka zní do jaké doby od zaplacení se mi zobrazí nakoupene produkty ????
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Zakoupené diamanty (a jiné herní produkty) se zpravidla připíší během několika vteřin. Pokud ti stále nic nedošlo, tak platí to, co jsem psal výše, tj. nejlepší je napsat na herní podporu, tady těžko zjistíme, kde se stala chyba. ;)
 

DeletedUser5240

Guest
jakým způsobem funguje denní odměna ve fénixu....jak je možné ji získat???
 
Nahoru