• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Není chyba Chyba systému úkolů anebo normální funkce hry?

Ethariel

Guest
Ahoj

Hra mi nedovoluje splnit úkol týkající se kulturního bonusu ze sousedské výpomoci. V době aktivace úkolu jsem už ale měl sousedskou výpomoc aktivní na kulturní budově, proto se ptám jestli je to normální anebo chyba. U některých úkolů když splním požadavky dříve než vůbec úkol dostanu, protože se neřídím úkoly ale vlastní hlavou, se mi úkol automaticky splní. Proto mi přijde divné že právě tenhle se nesplnil taky.
Mám tady 2 screenshoty s úkolem a taky kulturní budovou pobírající bonus ze sousedské výpomoci.
Quest kultura.jpg Quest kultura 2.jpg
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Ahoj. Tenhle úkol se netýká sousedské výpomoci. Tenhle úkol splníš tak, že budeš mít kulturní bonus. Ten je v procentech. To co myslíš ty je pouze zvýšení kultury z budovy, kterou ti někdo namotivoval. To je něco jiného :) Ačkoliv to souvisí... Vlevo vedle názvu tvého města (nahoře na liště) máš takový mráček se sluníčkem. Případně jenom mráček nebo sluníčko. Na to když zajedeš myší, tak se ti objeví "záložka" která ti ukazuje informace o kultuře. Zhruba uprostřed tý záložky máš v procentech bonusy (100%/125%/150%/...). Ten který je barevný/zvýrazněný je aktuální. A to je to, co potřebuješ vědět :) To co dostáváš z budovy je kultura navíc a ta není v procentech, je to jen hodnota. Když budeš mít dostatečný počet kultury navíc, bude se ti zvyšovat bonus. To znamená potřebuješ tolik motivací nebo kulturních budov, abys dosáhla právě těch 150%. To, kolik kultury ještě potřebuješ na větší bonus zjistíš také v té záložce. Pokud bys měl větší kulturní bonus (160%/170%), musíš spadnout na těch 150%, aby se úkol splnil :)
 

Ethariel

Guest
Děkuji

I když tenhle "mráček" jsem objevil pomalu hned po startu hry a od té doby můj kulturní bonus neklesl pod 160% a většinou jsem prostě na 170%.
Dokázal by mi prosím někdo jiný vysvětlit teda o čem ten úkol je? Mám teď schválně prodat své kulturní budou a znovu je postavit abych se dostal pod 150% a zas nad? Anebo jde teda o sousedkou výpomoc jak to na mě vplývá a jak jsem to už popsal nahoře?

PS: Aaaah omlouvám se. Teď jsem si, napodruhé a pořádně, přečetl celý tvůj příspěvek a na jeho konci se věnuješ tomu, o čem se tady rozepisují já. A přijde mi dost blbý že musím utrácet své začátečnické suroviny za výstavbu nových kulturních budov (po té co je budu muset zbořit) :/
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
No, já ten úkol nevymýšlel :))) Je nešikovný, tuším že dokonce i před ním byl právě úkol na 170%. Ale bohužel ano, musíš prodat kulturní budovy. Případně počkat až ti vyprší motivace. Pokud tedy bez nich spadneš zpět na 150%. Případně stavět a počkat až to dostavíš, ale to taky není zrovna ideální řešení...
 

Ethariel

Guest
Njn čekat celé hodiny než se mi nastaví dost budov aby mi klesla motivace :( Je to dost hloupý úkol kvůli kterému přijdu pomalu v počátku hry o několik set nástrojů a několik tisíc kousků zlata...
 

DeletedUser467

Guest
Ten úkol můžeš odmítnout, pokud ti nevyhovuje, nemusíš jej plnit ;)
 

Ethariel

Guest
All Quest must be done o_O
:D jsem prostě plnitel nesplnitelného :D
 
Nahoru