• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nelze ověřit Chyba při používání kouzel v Google Chrome

  • Zakladatel vlákna DeletedUser5469
  • Vytvořeno

DeletedUser5469

Guest
A. Verze hry:
1.60.3
B. Prohlížeč a jeho verze:
Google Chrome 68.0.3440.106
C. Verze Flash Playeru:
Adobe Flash Player 30.0.0.134 (64bit)
D. Operační systém:
Windows 10 64bit
E. Rozlišení obrazovky:
S chybou nesouvisí
F. Herní svět:
Arendyll
G. Výskyt chyby na stupnici od 1 do 5:
5
H. Detailní popis chyby:
Pád systému při použití všech kouzel které mám v inventáři
CH. Kroky, které vedou k chybě:
Mám v inventáři např. 10x kouzlo "Magický dar" ale v podstatě je to jedno kromě Inspirujícího rozjímání se to děje u všech. Chci použít všechna kouzla Magický dar. zvolím v inventáři fialovou packu a okno zmizí a dole se objecí počet dostupných kouzel a tlačítko hotovo. Kliknu na první kulturní budovu a systém správně odečte od celkového počtu dostupných Magických darů 1. Vzápětí však dojde k přičtení jednoho kouzla, takže opět mám 10ks magického daru. Dělám, že si toho nevšimnu a klikám až do nuly. A...systém spadne, protože když tam je 1 dostupné kouzlo, tak ve skutečnosti nemám už žádné.

Už jsem to hlásil několikrát na podporu, ale asi jsem jim to popsal špatně. Takže to zkouším nyní tímto způsobem.
 

Přílohy

  • Kouzleni.PNG
    Kouzleni.PNG
    145,2 KB · Zobrazení: 70

DeletedUser341

Guest
Chtěl jsem zkusit otestovat, ale mám stovky kouzel, takže mi tam svítí jen "99+" a to jaksi neklesá... Pád taky neotestuju - jediné co tedy mohu říci je, že při počtu nad 100 kouzel se problém nevyskytuje :)
 

DeletedUser5665

Guest
Otestovano - 19 kouzel pryc az do vyprazdneni skladu a nic... vse probehlo tak jak ma - za me OK. Jinak pritelkyne to zkousela taky a taky OK.
Zkousel si promazat bordel v googlu a vse aktualizovat?
 

Angedev

Velmistr písma
Na betě byla včera nahlášena podobná (možná stejná) chyba, tak na tom asi něco bude :) Kouzla teď zrovna použít nepotřebuji, tak si je nechci vyplácat jen tak... Až na ně dojde řada, zkusím se na to zaměřit :)
 

DeletedUser467

Guest
Kliknu na první kulturní budovu a systém správně odečte od celkového počtu dostupných Magických darů 1. Vzápětí však dojde k přičtení jednoho kouzla, takže opět mám 10ks magického daru.

Tohle můžu potvrdit. Taky mi to udělá. Kouzlo se odečte po použití a pak hned přičte zpět. Mám jich ale moc a nejsem schopna všechny vyplácat, takže ten pád hry potvrdit nemůžu. Používám stejný prohlížeč Google Chrome 68.0.3440.106, verze flashu novější 30.0.0.154.
 

DeletedUser5469

Guest
Otestovano - 19 kouzel pryc az do vyprazdneni skladu a nic... vse probehlo tak jak ma - za me OK. Jinak pritelkyne to zkousela taky a taky OK.
Zkousel si promazat bordel v googlu a vse aktualizovat?
To jsem zkoušel. Nechtěl jsem být za trotla. Teď jsem to pro jistotu udělal znovu. Vymazal jsem historii, cookies...prostě jsem to zaškrtal všechno a vymazal to od počátku věků. Pak vypnul Google Chrome a zapnul. Přihlásil jsem se do Elvenaru a zkusil to s Magickým darem. Stejný výsledek.
 

DeletedUser5469

Guest
Tohle můžu potvrdit. Taky mi to udělá. Kouzlo se odečte po použití a pak hned přičte zpět. Mám jich ale moc a nejsem schopna všechny vyplácat, takže ten pád hry potvrdit nemůžu. Používám stejný prohlížeč Google Chrome 68.0.3440.106, verze flashu novější 30.0.0.154.
Ono je logické, že ta hra spadne. Představ si dva zásobníky: jeden udržuje informaci o tom, kolik kouzel máš. Druhý ti ty informace zobrazuje. Sice nechápu účel...měla by se zobrazovat pouze hodnota proměnné "počet kouzel", ale budiž. No a když použiješ kouzlo, ze zásobníku kouzel se ti jeden kus odečte. Z druhého zásobníku, který ti zobrazuje, kolik máš dostupných kouzel na další použití. A ten se sníží o jednu a v zápětí zvýší o jednu. Takže vznikne rozdíl. Ukazuje ti, že máš 10 kouzel, ale fyzicky jich máš 9. když dojdeš k devátému kouzlu, tak ten první zásobník je na nule. No, ale ukazuje ti to další jeden možný. A když to tam sekáš jak Baťa cvičky, tak najednou prásk ho, použiješ i ten jeden poslední, který ti to ukazuje, ale protože fyzicky už žádný kouzlo nemáš, spadne to.
 
Nahoru