• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Není chyba Chyba maugli a LadyLacoste

DeletedUser4789

Guest
Dobrý večer,
rád bych upozornil na chybu ve dvou městech.
Město maugli a LadyLacoste nejsou v pořádku. Neustále se staví a nejde potvrdit sousedská výpomoc.
Chyba je od počátku, kdy jsem začal hrát. Čekal jsem, že sami sjednáte nápravu.
Podívejte se prosím na tuto chybu a odstraňte tuto chybu. Uteklo mi pár penízků :(
Kdyby náhodou, tak mi můžete poslat pár diamantů za upozornění a za ušlý zisk.
Velice všem děkuji za výtečnou hru, která mě tak chytla, že jí musím hrát každý den.
Nádherný víkend všem.
 

DeletedUser133

Guest
Ahoj @Dosev, prosím dodržuj formát nahlašování chyb.
===============================
Verze hry:
Prohlížeč a jeho verze:
Verze Flash Playeru:
Operační systém:
Rozlišení obrazovky:
Herní svět:


Výskyt chyby na stupnici od 1 do 5:

Detailní popis chyby:

Kroky, které vedou k chybě:
1.
2.
3.

Screen (obrázek) chyby:
===============================
Více zde
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Zdravím, bohužel se o žádnou chybu nejedná. Rozestavěná města značí, že daný hráč dal něco postavit a od té doby se nepřihlásil. Budovy budou dostavěny, jakmile se hráč přihlásí. Je to tedy běžnou funkcí hry.
 

DeletedUser4789

Guest
Dobrý den,
už Vás obtěžovat nebudu. Budu hrát dál tuto hru, protože se mi líbí.
Rozestavěná města značí, že daný hráč dal něco postavit a od té doby se nepřihlásil. Budovy budou dostavěny, jakmile se hráč přihlásí. Tak proč se rozsvítí sousedská výpomoc, když není možné ji použít ?
Nemusíte odepisovat ...
Pěkný den :(
 

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Rozhodně neobtěžuješ, na tvé dotazy vzdy rádi odpovíme. Popisuješ problémek, se kterým se tu setkal snad každý hráč. Sousedská výpomoc je nad každým městem, tedy i nad tím nefunkčním. :(:rolleyes:
 
Nahoru