• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Opraveno Chyba 405

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno

Deleted User - 42211

Guest
Verze hry: 0.33.3169-v0.33.3.-(master) (2016-01-22 9:14)
Prohlížeč a jeho verze: Google chrom 47.0.2526.111 m
Verze Flash Playeru:: Adobe flash player 20.0.0.286
Operační systém: windows 10
Rozlišení obrazovky: 1366x768
Herní svět: Arendyll

Jak často se chyba opakuje na stupnici od 1 do 5: 1/5 zatím jednou, ale už jsem se do hry nedostala...

Kroky, které vedou k chybě (pro opravu chyby velmi nutná informace!):
Hrála jsem, pak jsem klikla na obchod, objevila se chyba a Elvenar se už nenačetl. Po vypnutí a zase zapnutí se nejsem na stránku schopná dostat

Screen (obrázek) chyby:
74fN.jpg
 

Sheila7

Guest
Zdravím a je to tu zase...už od rána mi hra blbne jako minule s rozdílem,že to není 404,ale 405...chat nelze zobrazit a zprávy také ne :( Po přihlášení hra běží jen chvilku poté se vše sekne a naběhne mi 405 not found :(
 

Deleted User - 42211

Guest
Tak tak, to jsem taky hned uvedla ve formuláři ;) Mně to po chybě spadlo a hotovo, konec :D
 

DeletedUser133

Guest
Já jsem našel 10 chyb!
5BLUVOq.png

DTOVIWL.png

Po restartu hry a celého počítače je tam stejná chyba a ještě jedna přibyla Nevidím mapu je celá černá
Y9wGz1X.png

svět Arendyll:
má stejný chyby
HKOZB9f.png
 
Naposledy upraveno moderátorem:

nataly111

Velmistr písma
chyba je také to, že hráči zdánlivě přišli o své body načítají se pouze ty co nahráli po aktualizaci
 

DeletedUser223

Guest
No tak to pevně doufám že opraví ze 7, místa na 500.. si dělají legraci. :eek:
 

Frigg

Guest
To jsou vidět ti závisláci na pozici v žebříčku :D Žebříček se dá přece přepočítat, dejte tomu čas :)
 
Nahoru