• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Není chyba Chybějící obyvatelé

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2988
  • Vytvořeno

DeletedUser2988

Guest
Verze hry:
v1.27.2-(31d619c6f) (2017-04-12 8:40)
Prohlížeč a jeho verze:
Firefox 52.0.2
Verze Flash Playeru:
25,0,0,148
Operační systém:
Win10
Rozlišení obrazovky:
1366 x 768
Herní svět:
Winyandor
Jak často se chyba opakuje na stupnici od 1 do 5: _/5
Po spuštění hry po nahrání nové verze? (Update)

Současný stav:
Po spuštění hry po updatu (údržbě) mi chybí obyvatelé. Před touto chybou jsem měla +33 obyvatel (+-). Nyní mi hlásí -167. Nerušila jsem žádnou budovu ani jsem žádnou neměla stavět.


XNse
 

Přílohy

  • cccc.png
    cccc.png
    25,6 KB · Zobrazení: 57

Lukula

Velmistr písma
Není to chyba, měl jsem stejný problém. Je třeba v prohlížeči promazat cache a cookies a znovu hru spustit, pak už bude vše v pořádku. ;)
 

DeletedUser2988

Guest
tak jsem i našla, kvůli čemu se chyba ukazuje.. zlatá propast mi dává pouze 61 obyvatel.. zkusím to promazat tedy, ale pochybuju, že bude fungovat
 

Magni

Guest
Ve skutečnosti stačí pouze znovu načíst hru :) Po dnešní aktualizaci, kdy se upravovaly bonusy divů, se při prvním přihlášení nemusí ukázat správné hodnoty. Nicméně, existuje i možnost, že bonus byl snížen a to právě kvůli změně hodnot bonusů divů :)
 

DeletedUser2988

Guest
tak to už teď propast nemá vůbec žádný význam... no nevadí, prodá se a holt udělám další obytnou místo toho
 

Magni

Guest
S každým vylepšením jiných domečků se zvyšuje bonus z tohoto divu. Není moudré jí prodávat, skutečně ne :)
 

DeletedUser2988

Guest
tak jí potom postavím znovu, ale bohužel se mi teď nevyplatí a zabírá akorát místo :))
 

DeletedUser2988

Guest
no, vzhledem k tomu, že hraji krátce (cca měsíc), tak VB budu dávat raději zatím jinam, než do propasti :)
 

DeletedUser2917

Guest
Mám stejný problém a přijde mi to trochu jako podpásovka, že v průběhu hry se najednou změní výhoda nějaké budovy... Divy nejsou zrovna levné a zvláště v začátku hry, kdy člověk surovin nemá zrovna nadbytek a mohl by je investovat jinam, kdyby věděl, jak malý přínos stavba bude mít...
 
Nahoru