• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Není chyba Chat

Deleted User - 42211

Guest
Teď mi to hodilo to samé, internet jede bez přerušení, ale hře se moc nechce zjevně. Stalo se tak u pacičkování (jak se to slovo pěkně uchytilo :D )
x6XOw.jpg
 

DeletedUser467

Guest
Ahoj regular, tuhle hlášku mi to vyhodilo při motivování taky. A to když jsme se společně s jiným hráčem snažili namotivovat tutéž budovu ve stejnou dobu. Jemu se to povedlo, mě to takhle vykoplo :D Možná je to stejný případ :)
 

DeletedUser312

Guest
měl sem to krát při souboji... nepředpokládám že sem se tam sešel s jinýmm hráčem :-D akorát to nemám vyfocený :)
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Taky mi problikl. Chvilku nešel, pak se celkem dlouho načítal. Ale od tý doby zatím pohoda. Ale někteří hráči si stěžují na sekání a pomalou odezvu. Třeba při překlikávání úkolů nebo rozklikávání zpráv a oznámení. A někdo dokonce ani pořádně nemůže do hry. Tak nevím, jestli nejsou další úpravy nebo tak :)
 

Santerr

Veterán
Taky se mi to seká, musim každou chvíli hru restartovat, možná je to tím vichrem, co řádí venku.
 

Ethariel

Guest
Tak přispívám svým kouskem do mlýnku
ChatBug 01.jpg
ChatBug 02.jpg

Před chvilkou jsem rozklikl chat, podívat se na hráče online. Čekal mě chat plný .... brrr ... Mě :D Nic divného, anebo nezvyklého jsem před tím nedělal. Po chvilce mi chat zmizel a objevil se obrázek č. 2. Chybu jsem odstranil refreshem stránky, ale dávám to sem jako varování, že s panem Chatem není fakt něco v pořádku.
 

DeletedUser312

Guest
a pak že s tím mám problémy jen já :D:D:D

je potřeba vás k tomu hlášení dokopat :D:D:D

jak píše protokol.... jakmile se ukáže ať už načítání nebo to že se nepřipojil v tu chvíli i když to sice jakoby naběhne tak psát už si můžete leda na papír... prostě se zpráva neodešle.... a další zprávy i když na chatu přibývají se vám už nenačtou....
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Moc se za nepříjemnosti omlouváme, bohužel po detailním prozkoumání problému techniky můžeme konstatovat jen to, že jediné řešení, které v tomto případě můžeme doporučit, je promazání cookies a cache, plus restart routeru. Chyba je totiž na straně internetového připojení. Hra i herní chat používají stejný port (konkrétně 8080), přičemž hra má za všech okolností vždy větší prioritu, takže při přetížení dochází ke ztrátě připojení k chatu.
 

DeletedUser1109

Guest
no včil mě to napsalo tohle....
Zobrazit přílohu uživatele 474
jeden by řek že to napsalo páč vypad net ... v tom případě by to mělo být i na druhým okně kde mám otevřenej arendyl a tam je všechno v cajku kupodivu i chat funguje...

všichni kterým to funguje by pro nás co jim to nefunguje něco mohli udělat ..... napište desetkrát denně na svoje fórum tuhle zkratku

/who

a spočítejte kolikrát se vám nezobrazí seznam :) sem zvědavej na počty....
zatím jsem to zkusil 10 x a v pohodě
 
Nahoru