• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Není chyba Chat

DeletedUser312

Guest
jak řekli tak udělali pro ;) Forsetiho :D

Verze hry: 0.33.3110-f0db701-(master) (2016-01-19 14:19)
Prohlížeč a jeho verze: ___Chrome 47.0.2526.111 m
Verze Flash Playeru:20.0.0.286
Operační systém: ___WIN 10
Rozlišení obrazovky: ___1366x768
Aktivovaná hardwarová akcelerace: ano

Jak často se chyba opakuje na stupnici od 1 do 5:..... 5 neboli furtung furt

Název úkolu: ___ (pokud se jej problém týká)

Současný stav: zas to nefunguje

Očekávaný stav:založili jsme si svůj chat na SKYPE takže asi opraveno

Kroky, které vedou k chybě: chvilková neaktivita ,prohlížení mapy , klikání paciček, jindy stačí se přihlásit a ono se to nenačte.... prostě cokoliv pokaždý je to něco jinýho

nevím jak vyfotit že sem poslal zprávu a ona se na chatu neukáže ale desetiminutový načítání po přihlášení sem vyfotil...

Screenshot_45.png
 

Santerr

Veterán
mě chat funguje bez problému, nebo alespoň něco podobného se mi za celou hru zatím ještě nestalo.
 

DeletedUser312

Guest
mě se to dneska zase seklo několikrát.... psali jsme si a najednou ticho.... napsal sem a ono se to neposlalo... refrešl sem a bylo tam 5 zpráv v tom čase kdy já nic neměl... a holkám to dělalo taky...

zrovna teď si na novým serveru v pohodě píšu a na starým se to kouslo....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

GoldAngelcz

Velmistr písma
U nás taky naprosto v pořádku. Od tý opravy běží všechno v pohodě. Po aktualizaci měl akorát jeden náš hráč problém se sekáním. Přišli jsme na to, že to dělala HW akcelerace (měl jí vypnout - tím že je zapnutá "na pevno" byly ty problémy), ale "opraveno" jiným prohlížečem. Ale chat jede naprosto v pořádku.
 

DeletedUser312

Guest
mě se včil povedlo i tohle...... zrušil jsem stavbu a divil jsem se roč mě nejde stavět jinej domek ... pak sem si všiml že počítadlo dělníků je trošku špatně...
Screenshot_48.png



a válčení taky asi ještě není jak by mělo bejt... ten samej server tzn dvojka
Screenshot_46.png
 

Deleted User - 42211

Guest
taky jsem už přemýšlela, jestli to je systémová chyba nebo jen chyba v mém počítači...ale taky válčím hlavně s čísly, občas je hůř poznat, kde to číslo stojí :D ale s chatem nemívám problémy, to má asi Raduzz začarovaný, aby jemu šlo všechno špatně :p
 

DeletedUser312

Guest
taky s chatem nemám problém když na něj nepíšu :-D ale pokud na chatu zavedeš delší rozhovor zjistíš že ti z tu dobu minimálně jednou upadl na ústa :-D
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
@Raduzz, díky za všechny připomínky!

O mizejících jednotkách na bojišti víme, pro další verzi už máme nachystanou opravu.

Co se týká nečinných dělníků, tak chybu prověříme.

A v neposlední řadě tu máme ten chat. Zkoušel jsi promazat cookies a cache, případně jiný prohlížeč? Snažili jsme se chybu ověřit, bohužel chat nám jede bez problémů, žádné odpojení jsme nezaznamenali.
 

DeletedUser312

Guest
sušenky a cache mažu pravidelně i boudel z flaškovýho přehrávače.... a nechtěj po mě další prohlížeč ... už sem ze svojí oblíbený mouzilly šel na chroma.... jinam už se nestěhuju..... co se týká toho zamrzání tak nejsem v tom sám... tzn při ověřování asi děláte nějakou zásadní chybu když vám to nejde ověřit......

modelová situace....
chatujem přepnu na jiný okno prohlížeče vrátím se za 10 sekund z5 a je tam najednou ticho... napíšu teda /who abych zjistil stav osazenstva a nic se nestane .... refrešnu stránku a mám tam deset zpráv.....

chatujem ... přestanu psát jdu utratit výzkumáky .... nepíšu... vrátím se do města ..... a ticho... napíšu /who a zas se to neodešle....

chatujem.... na chromu ;-) otevřu si mouzilu vrátím se na chroma a ticho .... napíšu /who a už se to neodešle....

občas to umře aniž bych cokoliv udělal prostě si třeba půl hodiny píšem a pak to najednou zmlkne ......

někdy to jede třeba celej den a bez problémů.... dokonce i když mám otevřený oba světy fórum a na mouzille si pouštím filmy tak to jede třeba celej den v klidu ... pak se to zprčí a njede to ani když to všechno pozavírám .... sranda je taky že na jdnom světě si v klidu píšu a na druhým to v tu samou chvilku mám kousnutý.....

hele co sem našel :cool: http://prntscr.com/9u9897 ať hledám jak hledám ... sídlo je fuč :D:D:D po refreši se město zázračně rozrostlo :D:D:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Vůbec nezpochybňuji, že o chybu nejde. Bohužel aby ji tvůrci hry mohli opravit, tak je nutné nejprve ji nějak reprodukovat, aby se přišlo na to, co je špatně.

Zmiňuješ, že jste si založili chat na Skype. Bylo by prosím možné, aby tvoji kolegové vyplnili formulář k hlášení chyby? Možná by se nám pak podařilo najít nějaké shodné znaky. :)
 

DeletedUser312

Guest
možný by to bylo... ale není síla co by je donutila se regnout na fórum :-D i my mezi sebou máme takový co jm to jede furt... ale otázkou zůstává jestli to není tím že kuknou jednou za čas a nepíšou tak často ...
a ti co tu jsou už se na tohle téma myslím vyjadřovali ;-)
další problém je třeba ta chyba z minulýho víkendu... dokud sem tu nezačal vyskakovat co 5 minut nikdo nereagoval až už se to nedalo přehlídnout tak lidi postupně přiznávali že jim to blbne už den i dva a dost jim to vadí ..... ale maj to prostě v paži nebudou ti nic sepisovat ....

PS: regni se tam vezmu tě do aliance a můžeš si je vyzpovídat online :D:D:D:D
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
No, pravda je taková, že ta chyba se sama neopraví. Je to takový začarovaný kruh, chyba hráče obtěžuje, ale s jejím odstraněním nám nepomohou.

Ale zase na druhou stranu čest výjimkám, které nám pomáhají. ;)
 

DeletedUser312

Guest
njn lidi jsou různé .... hloupé a pitomé ..... :D:D:D

ta nabídka platí místo máme :cool:

jak se tam ta potfora dostala když tam nikdy nebyla cesta :D:D:D
Screenshot_56.png
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser312

Guest
no včil mě to napsalo tohle....
Screenshot_61.png
jeden by řek že to napsalo páč vypad net ... v tom případě by to mělo být i na druhým okně kde mám otevřenej arendyl a tam je všechno v cajku kupodivu i chat funguje...

všichni kterým to funguje by pro nás co jim to nefunguje něco mohli udělat ..... napište desetkrát denně na svoje fórum tuhle zkratku

/who

a spočítejte kolikrát se vám nezobrazí seznam :) sem zvědavej na počty....
 
Nahoru