• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Duplikát Celková mapa

CherryFlower

Guest
Jsem tvor zvídavý a docela by se mi líbilo mít možnost se podívat, kde na celkové mapě se nacházím já, kde jsou moji společníci... Nevím jak je mapa velká, ale kdyby šlo ji zobrazit s tím, že místo mého města tam bude tečka jedné barvy a společenství jinou barvou, myslím, že by se to líbilo více zvědavcům. Na funkci programu to samozřejmě vliv nemá, je to jen takové hračičkování :)

Praktické by to bylo v případě, kdyby si člověk mohl vybrat ještě jiné společenství a podívat se, kde je největší šance k vzájemnému setkání... pak by se přes příslušné hráče dala dělat i mezicechovní výměna surovin... V současnosti je to bez šíleného kroužení mapou a hledání u každého hráče v podstatě nerealizovatelné. Dalo by se to uplatnit třeba v případě, že společenství má své "výcvikové středisko", kterému by mohlo to lépe postavené pomoci v rozjezdu, pokud by našli styčné body.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34

Guest
no čo sa mapy tyka mam 2 info
na bete je teras 029 verzia vtestovani mapa sa opoznanie zlepšila okraje su tenučke a ostali okraje ten nadich ergamenu alebo namrazi každemu podla chuti
naviac nam tam pribudla šipka ked sa vaše mesto dostane mimo obrazovku tak sa objavidost vleka modra šipka ktora ukazuje kde sa vaše mesto nachádza
a tak istosa to da viužit ked klinete ktorehokolvek ineho hraca v tabulke navštivite ho a potom date mapu a sipka vam ukazuje smer kde je vase mestecko

jupijajou nápad ktorí dali hráči sa ujal ja tomu velmi rád som :)))
 

Seara

Pokročilý žák
pravda je,že by vážně nebylo od věci,kdybych věděla jak daleko jsou mí přátelé.Takhle se opravdu v té mapě neorientuji.Vidím jen nejbližší objevené a pak již jen náhodně "lovím šipkou" a většinou to nikam nevede.Takže nápad Cherry se mi moc líbí.
 

Eragon92

Znalec fóra
Podle mě to neprojde jelikož je nepodstatné jak je kdo daleko, protože pokud je ve spolku za obchod se neplatí a sousedská výpomoc taky funguje.
Navíc při velikosti mapy a XY spolků si nedovedu představit jak je jednotlivě odlišit od sebe na mapě. Jinak ale souhlasím, že to je zajímavý nápad
 

Santerr

Veterán
Eragone, odlišit se to dá barvama ;) Tvoje město by třeba bylo černý, společenství by bylo zeleně, objevení sousedé třeba žlutě a ostatní by byli hnědou barvou (jen příklad) :)
 

DeletedUser34

Guest
no ono keby sa to dalo oddalovat miškov bez toho aby sa rozsekala rozlišnost na hre nieco ako priblizovanie a odalovanie v meste kolieskom myši ale na mape s vecim efektom tak to potom by bola uz ina vec dalo by sa hladat len keby sa dalo označit cele spolocenstvo ktoe hladame ze by viraznejšie svietili ich erby nakolko niektore erby su rovnaké
 

Santerr

Veterán
No, já to pochopila jako vlastní společenství, ostatní vidět nemusím, když nejde uzavírat mezi spolky přátelství, tak je to celkem k ničemu. Pokud chci s někým obchodovat, obchoduju s daným hráčem a je mi jedno, jestli je ve spolku s názvem Růžová žirafa nebo Okřídlená ryba ;)
 

DeletedUser34

Guest
ja tozase pochopil ako vyhladávanie konkrétnich ludí nakolko vlastne spoocenstvo je irelevantne kde sa nachádza ked snim komunykujem v spolku a obchodujem na trhu no asi som to neajk blbie pochopil :DDD
 

Santerr

Veterán
Ale tak třeba bych ráda viděla, jak daleko jsou ode mě členové z mého společenství, a kterým směrem od mých pustin jsou ;)
 

DeletedUser34

Guest
ak hraš na chróme prehliadači staci na mape zmáčknout tlacitko ctrl a držat ho a krutit kolečkem myši mapa sa vzdiali dost nato aby si videla kde su tvoji spolenci nakolko jedine tvoji clenovia budu mat zelene policka v hnedom mory :)))
 

DeletedUser34

Guest
nejak takto

mapa111.jpg
 

Eragon92

Znalec fóra
Tak každý to pochopil jinak koukám :D :D

A protokole: I když to mám chrom na 25% nevidím ani všechny své dobyté provincie :D takže hledat v této fázi spolek je pořád prakticky nereálné...
 

DeletedUser34

Guest
no terasje to uz len takto pretym sa to dalo oddialit ešte viacej ale teras je to trochu blbo vidno ked je ten lem
 

CherryFlower

Guest
No to se to rozjelo :) S těmi spolky jsem to myslela tak, že nám třeba zrovna protokol nabízel spolupráci mezi spolky a my ani nevíme, jestli jsme někde nadohled, abychom se k sobě někde probojovali... Takže jsem to myslela tak, že bych si vybrala nějaký spolek a ten by se mi na mapě vysvítil jednou barvou a vlastní spolek bych viděla jinou barvou...

Nebo má nějaký spolek svoji "školku" a pokud by jí chtěl pomoci, potřebuje také nějakého styčného důstojníka...
 
Nahoru