• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení Carmen

Carmen

Guest
Ahoj všem,
jmenuji se Jaroslava alias Jája. Již pár pátků jsem na světě. Aktivně již od roku 2012 hraji na světě Arvahal hru FoE (asi všichni znáte). Máme tam s prima bandou lidí založený cech IMPERIUM a dopracovali jsme se v TOP žebříčku na 6. místo ;). Taky jsem hrála hru Europe 1400, ale bohužel tato hra byla zrušena. Škoda ji, moc nás bavila, a tak jsme s tou samou bandou lidí objevili FoE a paříme tam:). Tuto hru jsem začala hrát dnes a myslím si že mě bude bavit, poněvač právě tyto budovatelské hry miluju!!!:)
Přeji všem hráčům prima a fajn hru.
Vaše Carmen
 

Fulla

Guest
Vítej Carmen na Elvenaru! :) Doufáme, že se Ti tady bude líbit. Vidím, že ses už i aktivně zapojila v Krčmě, tak to je paráda! Ještě se můžeš zkusit zapojit do soutěže O nejlepší jednotku a třeba i něco vyhrát :)
 

DeletedUser76

Guest
Zdravím Tě Carmen a samozřejmě celý cech IMPERIUM za náš cech DRAGONBORN.
I zde Ti přeji spoustu zábavy :).
 

Carmen

Guest
Aaaaa Dragoni :) děkuji to jsme skoro sousedé.
Děkuji za přivítání.
 

DeletedUser98

Guest
Ahojky, snad nevadí, že až dnes i já Tě vítám mezi nás, přeju hodně zábavy :p:D
 

DeletedUser61

Guest
Ahoj. Trocha španělského temperamentu rozhodně neuškodí.:) Hlavně místním chlapcům. :D Hezkou zábavu při hraní.
 
Nahoru