• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

budovy

  • Zakladatel vlákna DeletedUser1189
  • Vytvořeno

DeletedUser1189

Guest
ahoj všem. Mám zatím jen jednu otázku a to : Jde otáčet budovami ??
 

Ethariel

Guest
Je to součást herní strategie, kdy musí hráč přemýšlet, kam a jak postaví tu kterou budovu pro maximální efektivitu.
 

DeletedUser3308

Guest
Dobrý den mám jednu otázku mám úkol že mám postavit prvotřídní dílnu a nějak to nechápu normální dílna to není děkuji za odpověd
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Zdravím,
záleží na tom, za jakou hraješ rasu. Pokud hraješ za elfy, tak musíš vylepšit dílny na 9. úroveň a pokud naopak za lidi, tak je musíš vylepšit až na 11. úroveň.
 

DeletedUser2715

Guest
Dobrý večer.Přestože už nějaký čas hraji,pořád mi plno věcí uniká :D ZA prvé by mě zajímalo,kdy budu moci vylepšit budovy na lvl 16 a víc.Blížím se k Trpaslíkům,tak jestli to půjde teď? A pak,koukám na trhu,že leckdo nabízí k výměně i pár desítek tisíc zboží,jak toho docílit také? Jsem ráda,že alespoň něco vyrobím a pořád je to málo :p Pokud se někdo trpělivý najde,kdo odpoví,budu ráda.
 

Magni

Guest
Ahoj :) Budovy na úroveň 16+ budeš moct vylepšit právě od doby trpaslíků. S každou následující kapitolou se ti u některých budov zpřístupní možnost vylepšit je zase o kousíček výše. Hodně věcí můžeš najít například na herní wikipedii, určitě tam mrkni :) Co se týká surovin, někteří hráči mohou mít větší zásoby. Například proto, že mají více manufaktur nebo zacházejí se surovinami "opatrněji" a tím mají větší rezervy... tady asi těžko radit, určitě je dobré vyrábět co nejkratší produkce v manufakturách, které jsou výhodnější a sbírat relikvie, které zvyšují produkci bonusových manufaktur.
 

DeletedUser2715

Guest
Děkuji moc.Něco jsem na wiki našla,ale nebyla jsem si tím úplně jistá.Tak už se jdu těšit :)

//Odstraněna zbytečná citace, Dellingr
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Fionella

Znalec fóra
Jde nějak zrušit část již vytvořené cesty? Nemyslím přesun na jiné místo, ale úplné smazání, protože mi po úpravě rozmístění na ně momentálně nezbývá místo.
 

Silver Whisper

Guest
@Fionella vedle tlačítka "přesunout" máš značku dolaru a to je "prodat" ;). Mysli ale na to, že pokud to není jen obyčejná cesta, odečte se ti i kultura ;).
 
Nahoru