• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Bonusy společenství

Ludi

Veterán
Na bonusy se těším, mám odzkoušeno z bety a je to skvělá věc. Jen jsem nikde neviděla datum spuštění na live.
 

Mescal

Znalec fóra
Tak jsem si přečetl informace o Bonusech společenství, celý koncept vypadá dobře až velmi dobře.
Jediné co nevím jestli je nastaveno správně je, že nulovat vylepšení bonusů pomocí zkušenostních bodů může jen velitel a to jen první den v měsíci.... (když pominu nulování za dia).
Proč jen velitel (proč ne i jeho zástupci)?
Proč jen 1. den v měsíce (proč ne jedenkrát v kalendářním měsíci)?

Osobně nevidím důvod, nebo nechápu proč, bych měl každý měsíc nulovat vylepšení na kterém jsme jako společenství podíleli? Nebo je možné, že to chápu špatně, nevím. :)
 

GorGlin

Veterán
Pokud vím, tak nulováním ztratíš všechny inevstované body, takže je to dost drahá sranda.
kopením jendoho lvl se ti zevdá cena i těch ostatních, celé je to běh na dlouhou tarť, vyhodit všechny dosavadní body z okna by mělo být se spoustou omezení aby to nikdo neudělal omylem, nebo bez rozmyslu.
 

Mescal

Znalec fóra
@Radvanus ano, to tam píší, ale uniká mi smysl toho, že bych měl nulovat bonusy (co bych tím získal)... to je jak kdybych chtěl nulovat nějaký div (vím že to přirovnání k divu trochu kulhá). :)
 

Ludi

Veterán
Resetováním nastavení bonusů se bonusové body vrátí zpět, takže se o ně nepřijde. Vyzkoušeli jsme si to na betě. Je to pro případ, že někdo omylem koupí bonus, o který ostatní nemají zájem, nebo se velitelem stane někdo jiný a chce jiné preference. Takže reset může mít výjimečně smysl.
 

GorGlin

Veterán
Aha, díky za info, my jsme si to vyložili že se jen vrátí ceny za jednotlivé perks
 
Naposledy upraveno:

VVV3

Kolemjdoucí
no jestli tomu dobře rozumím, tak "pokročilá pomoc" tj, prodloužení sousedské výpomoci mi moc nepomůže spíš naopak, protože už ted se mi ztrácí ti co mi jí poskytli, protože "upozornění" je krátké plné nákupů od zahájení 19 kap. a takle bude ještě kratší takže jí nevrátím, výsledek sousedskou nakonec budu mít jen od členů společenství
 

VVV3

Kolemjdoucí
OK, nepochopil jsem asi tuhle větu "Prodlouží dobu trvání sousedské výpomoci ve vašich městech." :))
 

Mescal

Znalec fóra
Pravda, to jsem si neuvědomil, sousedská od spoluhráčů ve Společenství bude delší než ta od sousedů na mapě.
 

Hexik

Znalec fóra
co se tyka bonusu prodlouzeni sousedske tak to plati i pro sousedy no byt to jen pro spolek je to na nic, jinak pokud mate dost sousedu a jedete jen pres zvonek nema to hlubsi smysl to mit ale trebas zapracujou na upozornenich a rozdeli je to by bylo fajn zvlast obchod a zvlast sousedska
 

Mescal

Znalec fóra
ad Sdílení vědomostních bodů...
Jaký jste měli na betě systém, aby se hráči ve Společenství nerozhádali že jeden dostal víc, druhý míň a třetí vůbec nic?
To se jelo kolečko na tyto VB?
 

Matesov

Znalec fóra
Zdar všem,
každé vylepšení je fajn, ale kdyby se ještě konečně upravily odměny za boje ve věži.
Je opravdu demotivující dostávat týden co týden ty samé odměny pořád dokola a o tom, že převažují úlomky kouzel, nemá ani cenu mluvit.
Jako odměnu nedostanu nic jiného, než úlomky kouzel a to i tam kde je jako odměna procentuálně výše jiná odměna.
Kdyby se odměny alespoň nějak točily, ale takto dostávám týden co týden to samé a to je opravdu demotivující !!
 

VVV3

Kolemjdoucí
Prosím o info jak to bude.
Nyní když dám sousedskou a spoluhráč ze společenství to třeba do 20 minut vrátí, tak já získám 10ZB a on 20ZB, za 24hodin to mohu zopakovat, ale když to nestihnu do těch 20min tak zas získám jen 10ZB. Chápu to správně, že když budeme mít pokročilou pomoc na úrovni 1, tak ten čas se z 20 minut prodlouží na 4h20m?
 

MyrousekB

Kolemjdoucí
Mně se to celkově líbí. Ještě jsem zvědavá, jak to přesně bude fungovat. Ale.... chtěla bych podotknout, že na mobilu se to jmenuje Výhody a v počítači Bonusy. Je mi to asi jedno, anglické perks je trošku nepřeložitelné, ale nemělo by to být všude stejné?
Plus tedy překlad Advanced Help je zavádějící neb se nejedná o žádnou nápovědu ale o výpomoc.
Ať už pokročilou, prodlouženou nebo já bych volila vylepšenou....
Měla bych to napsat jinam? Není to úplně chyba v překladu, spíš nepřesnost.
 
Nahoru