• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zavedeno Bonusové budovy

DeletedUser34

Guest
no trpasličia hlavna budova bude mat okolo seba vodu a ja hostinec ma potok su tu fontány a jazierka

no ale keby miesto cesty boli vodne kanáli a plávali na nich gondoli to by už bolo ako Benátky
 

luterina

Veterán
a jsou za ně diamanty? nevím o tom, že by je šlo získat jinou cestou než jejich koupí, funkční budova, která by je produkovala, vidím jako báječné oživení hry.:)
 

luterina

Veterán
Jistě, nebudu jmenovat jednu hru, ale v té bylo možné za postup do dalšího levelu tuto prémiovou měnu získat, nebylo to velké množství, spíše množství zanedbatelné, hráči kteří byli trpěliví a pracovití měli možnost tuto prémiovou měnu za čas nastřádat a byla jim radostnou odměnou - jakýmsi dárkem navíc - a hráči, kteří trpělivostí zrovna neoplývali, prémiovou měnu z nedočkavosti dokupovali, můj závěr je takový, že hra by tím na obou stranách jen získala.:)
 

DeletedUser34

Guest
luterina maš pravdu aj Hra od Inogames Forege of Empires darovala hračom fontánu ked kazdy den viplula nejaku surku bud mince bud tovar alebo raz za cas aj diamanty a bola to hra od Inogemu ale Elvenar je čisto hra na dojenie penazi aspon sa my ti tak vidí len aby si kupovvali a nove veci daju len preto aby si kupovali viac dia :))
ved ta fontana nedala 100 diamantov ale len 10 alebo 15 raz za čas ale bola tam ta iskierka nadeje ze to fontana vypluje :))))

to je moj názor viem že sa nezhoduje splitykov tejto hry ale je to moj nazor :)))
 
Naposledy upraveno moderátorem:

luterina

Veterán
Tak se na to podívejme ještě trochu jinak, od začátku hry, mně tam visí 3, a už si jich vlastně ani nevšímám, nezajímají mě, jako by tam ani nebyly, jak nahoře na ploše, tak i ve hře, ale! co kdyby sem tam nějaký ten diamant přibyl...??? Nechodily by mně potom na mysl a častěji? Aha!:)
Byla-li bych nedočkavá a nějaké do investice chyběly, určitě bych je koupila, měla li bych trpělivost, rostla by má radost ze hry.;):)
 
Naposledy upraveno:
Nahoru