• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Bojový systém - automat

  • Zakladatel vlákna DeletedUser1935
  • Vytvořeno

DeletedUser1935

Guest
Sice tu je již téma „Přepracování bojového systému“, ale vzhledem k tomu, že nový bojový systém je pro mne časově náročný, chtěl jsem víc využívat automat, na který bych tohle téma chtěl zaměřit.

Tedy jakou kdo máte zkušenost, eventuálně jste ochotni se podělit o vaši nejefektivnější cestu používání automatu? Pro mne je momentálně využitelný pouze v prvních kolech turnaje, při maximálním využití duchů za elfí stranu, pokud není přítomné větší množství mágů, nebo střelců.
 

DeletedUser1643

Guest
Bez problému momentálně využívám automat do 4.kola včetně. Pak začne záviset také na počtu provincií a musím trochu kombinovat, občas hrát buď ručně nebo zásobovat. Ale ty první tři provincie lze nyní bez větších problémů uhrát až do 6.kola. A víceméně používám jen duchy nebo golemy, případně jejich kombinaci. Je výjimečně to doplním jinou jednotkou.
 

GorGlin

Veterán
Jsem na tom podobně.
Hraju turnaj kvůli runám do čtvrtého kola a otvírám tak tři provincie.
Jednotky používám všechny, podle skladby vyberu tu co mi přijde nejvýhodnější a pošlu jí tam 5x.
 
Nahoru